FIMTEC – technik serwisu

Data publikacji: 2021-02-26

Firma: Fimtec

Stanowisko: technik serwisu

Województwo: Małopolskie, Śląskie

Branża: Inne

W związku z dużym i dynamicznym rozwojem firma z wieloletnim doświadczeniem i o ugruntowanej pozycji na rynku w branży stolarki PVC i aluminium – Fimtec Polska sp. z o.o. sp.k – poszukuje pracownika na stanowisko: technik serwisu.
Teren pracy: południowa Polska (woj. śląskie, woj. małopolskie)
Zakres obowiązków: uruchamianie, serwisowanie, remontowanie maszyn do produkcji stolarki PVC i aluminium, szkolenia z zakresu obsługi maszyn.

Wymagania:
• Znajomość zagadnień technicznych, informatycznych lub elektrycznych
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w piśmie i mowie (Firma zapewnia wsparcie w doskonaleniu języka)
• Prawo jazdy kategorii B i dobra umiejętność prowadzenia samochodu (praca głównie w terenie)
• Dobry stan zdrowia
• Mile widziana znajomość branży stolarki PVC i aluminium

Oferujemy:
• Stałą pensję + system premiowania
• Pracę w stabilnej firmie ze zgranym, młodym zespołem
• Perspektywę rozwoju osobistego (wyjazdy zagraniczne, szkolenia)
• Umowę o pracę
• Służbowy samochód, laptop, telefon
• Wyposażenie w narzędzia i osprzęt stosowany do zakresu prac
• System szkoleń u producenta maszyn we Włoszech

CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@fimtec.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FIMTEC-POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. moich danych osobowych, zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FIMTEC-POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. danych osobowych oraz wizerunku zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim ogłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.
Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/am poinformowany/na o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawienia, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.

O firmie