Profil

Akant

Akant

Producent

Akant Spółka z o.o.

Adres: Lniana 7a, 75-213 Koszalin          

Telefon: 731 101 757

E-mail: marketing@akant.com.pl

WWW: http://www.akant.com.pl

Akant to czołowy polski producent osłon okiennych z przeszło 20-letnim doświadczeniem. Ciągłe dbanie o najwyższą jakość, wykorzystywanie nowoczesnych technologii oraz dostosowanie wzornictwa do aktualnych trendów sprawia, że produkty oferowane przez Akant doceniane są przez Klientów na całym świecie.

Producent w ofercie posiada rozwiązania z zakresu zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych technik osłonowych. W portfolio firmy znajdują się plisy, rolety, żaluzje drewniane i aluminiowe, wertikale, moskitiery, rolety zewnętrzne oraz screeny. Najwyższa jakość wykonania wszystkich elementów składających się na gotowy produkt zapewnia jego trwałość.

Osłony od Akant wykonywane są pod indywidualne zamówienie. Szeroki wybór komponentów sprawia, że mogą spełniać rozmaite funkcje i być dopasowane do różnorodnych aranżacji. Zgodność produktów z najnowszymi trendami potwierdza stała wieloletnia współpraca z architektami wnętrz oraz blogerami specjalizującymi się w tematyce wnętrzarskiej. Rozmaite sposoby montażu i bogata oferta sprawiają, że Akant posiada w swoim portfolio osłony na niemal każde okno.

Akant permanentnie dąży do ulepszania swoich produktów. Ciągłe optymalizowanie procesu produkcji, wdrażanie najnowszych technologii i czerpanie z odkryć naukowych sprawia, że funkcjonalność osłon okiennych od Akant wciąż się poszerza. Osłony już nie tylko chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem, ale mogą również wpływać na temperaturę we wnętrzu, całkowicie je zaciemniać, zabezpieczać przed włamaniem czy owadami. Nowoczesny park maszynowy w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami pracowników Akant jest gwarancją najwyższej jakości oferowanych produktów.

Firma Akant zajmuje się także dystrybucją komponentów do produkcji osłon okiennych. Swoim Klientom oferuje nie tylko elementy potrzebne do stworzenia osłon okiennych, ale również niezbędne urządzenia i profesjonalne przygotowanie merytoryczne. 

Artykuły o firmie

AKANT: Tkaniny odporne na plamy? To możliwe!

AKANT: Tkaniny odporne na plamy? To możliwe!

Jeśli poszukują Państwo rozwiązań, które będą nie tylko doskonale się prezentować, lecz także spełniać wysokie wymagania pod kątem praktyczności i żywotności, nowoczesne tkaniny plisowane z innowacyjną powłoką STAIN STOP to propozycja, której zdecydowanie warto się przyjrzeć.

AKANT Good Vibes Festival

AKANT Good Vibes Festival

Już od pięciu lat firma Akant wspiera festiwal muzyczny Good Vibes, sprawiając, że w Koszalinie rozbrzmiewa fuzja jazzu, soulu, funku i hip-hopu. Na kilka dni małe miasto staje się polską stolicą muzyki, dzięki działającym non profit organizatorom oraz wsparciu partnerów i sponsorów.

AKANT: Odświeżona oferta

AKANT: Odświeżona oferta

Przyroda i jej piękno niezmiennie zadziwiają oraz inspirują do cyklicznych pozytywnych zmian. Wprowadzamy je również w Akant – przedstawiamy Państwu najnowszy katalog z ofertą rolet dzień/noc, które będą zachwycającym i funkcjonalnym uzupełnieniem każdego wnętrza. Oprócz praktycznego zastosowania mogą stanowić wspaniałą ozdobę mieszkań o różnym charakterze. Prezentujemy aż 168 różnych tkanin, z których z pewnością każdy wybierze wariant idealny dla siebie.

Ludzie

Oferty pracy

21Paź

PORTA KMI
automatyk
Branża: Producent