Profil

Akant

Akant

Producent

Akant Spółka z o.o.

Adres: Lniana 7a, 75-213 Koszalin          

Telefon: 731 101 757

E-mail: marketing@akant.com.pl

WWW: http://www.akant.com.pl

Akant to czołowy polski producent osłon okiennych z przeszło 20-letnim doświadczeniem. Ciągłe dbanie o najwyższą jakość, wykorzystywanie nowoczesnych technologii oraz dostosowanie wzornictwa do aktualnych trendów sprawia, że produkty oferowane przez Akant doceniane są przez Klientów na całym świecie.

Producent w ofercie posiada rozwiązania z zakresu zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych technik osłonowych. W portfolio firmy znajdują się plisy, rolety, żaluzje drewniane i aluminiowe, wertikale, moskitiery, rolety zewnętrzne oraz screeny. Najwyższa jakość wykonania wszystkich elementów składających się na gotowy produkt zapewnia jego trwałość.

Osłony od Akant wykonywane są pod indywidualne zamówienie. Szeroki wybór komponentów sprawia, że mogą spełniać rozmaite funkcje i być dopasowane do różnorodnych aranżacji. Zgodność produktów z najnowszymi trendami potwierdza stała wieloletnia współpraca z architektami wnętrz oraz blogerami specjalizującymi się w tematyce wnętrzarskiej. Rozmaite sposoby montażu i bogata oferta sprawiają, że Akant posiada w swoim portfolio osłony na niemal każde okno.

Akant permanentnie dąży do ulepszania swoich produktów. Ciągłe optymalizowanie procesu produkcji, wdrażanie najnowszych technologii i czerpanie z odkryć naukowych sprawia, że funkcjonalność osłon okiennych od Akant wciąż się poszerza. Osłony już nie tylko chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem, ale mogą również wpływać na temperaturę we wnętrzu, całkowicie je zaciemniać, zabezpieczać przed włamaniem czy owadami. Nowoczesny park maszynowy w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami pracowników Akant jest gwarancją najwyższej jakości oferowanych produktów.

Firma Akant zajmuje się także dystrybucją komponentów do produkcji osłon okiennych. Swoim Klientom oferuje nie tylko elementy potrzebne do stworzenia osłon okiennych, ale również niezbędne urządzenia i profesjonalne przygotowanie merytoryczne. 

Artykuły o firmie

AKANT: jeszcze bardziej intuicyjna strona internetowa

AKANT: jeszcze bardziej intuicyjna strona internetowa

Wrzesień to czas powrotu do obowiązków. W Akant okres wzmożonej pracy rozpoczyna premiera nowej strony internetowej, która w bardziej przyjazny sposób przedstawi oferowane osłony okienne.

Screen Hema – proekologiczne rozwiązanie osłonowe

Screen Hema – proekologiczne rozwiązanie osłonowe

Screen Hema jest tkaninową osłoną zewnętrzną chroniącą wnętrze przed zbyt wysoką temperaturą.

Marka Hema wkracza na rynek

Marka Hema wkracza na rynek

Firma Akant wprowadza na rynek nową markę osłon zewnętrznych – Hema. W dniu rozpoczęcia jej działania rusza nowa strona internetowa, a wraz z nią konkurs dla dystrybutorów.

Ludzie