PORTA KMI – automatyk

Data publikacji: 2022-10-21

Firma: PORTA KMI

Stanowisko: automatyk

Miejscowość: Ełk

Województwo: Warmińsko-mazurskie

Branża: Producent

Twój zakres obowiązków

Nadzór nad zapewnieniem efektywnej sprawności maszyn produkcyjnych
Programowanie maszyn oraz optymalizowanie procesów
Wykonywanie prac naprawczych i remontowych oraz przeglądów okresowych
Rekomendowanie zmian, pisanie instrukcji i wprowadzanie modyfikacji
Prowadzenie dokumentacji zgodnie z wymaganiami i obowiązującymi standardami oraz dostarczanie niezbędnych danych do raportów
Uczestniczenie w projektach technicznych
Analiza przyczyn awarii i monitorowanie ich częstotliwości oraz wprowadzanie działań zapobiegawczych
Analiza ofert i wybór dostawców części zamiennych i podwykonawców usług
Proponowanie nowych rozwiązań optymalizacji

Nasze wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, automatyka, mechatronika)
Wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki, elektryki i elektroniki
Uprawnienia SEP pow. 1 KV oraz brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m
Umiejętność diagnozy i naprawy automatyki (mile widziane)
Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel i Power Point)
Komunikatywność oraz inicjatywę w działaniu
Samodzielność i umiejętność analitycznego myślenia

Od nas otrzymasz:

Umowę o pracę od pierwszego dnia pracy
Dofinansowanie do wypoczynku
Finansowe premie za pomysły usprawniające pracę i polecenia pracowników
Możliwość bezpłatnej nauki języków obcych w godzinach pracy
Karty podarunkowe dla dzieci
Kartę multisport
Bezpłatny parking
Bilety do kina i filharmonii
Rabat na nasze produkty
Owoce w biurze
Dodatek relokacyjny – jeśli to dla nas się przeprowadzisz
Możliwość bezpłatnej nauki języków obcych dla Twoich dzieci
Bezpłatna opieka medyczna
Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

O firmie

Akant

Producent