OKNOPLAST – kierownik zmiany magazynu profili

Data publikacji: 2022-10-05

Firma: OKNOPLAST

Stanowisko: kierownik zmiany magazynu profili

Miejscowość: Ochmanów

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Twój zakres obowiązków

organizacja i nadzór pracy magazynu zgodnie z procedurami
organizacja i koordynacja pracy podległego zespołu
bieżący nadzór nad działaniami w obszarze gospodarki magazynowej
współpraca z działem zakupów i kierownikiem produkcji w celu zapewnienia dostępności materiałów
aktywne poszukiwanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań na zagospodarowanie przestrzeni magazynowej
zarządzanie pracą podległego zespołu, motywowanie i rozwijanie zespołu oraz egzekwowanie wyznaczonych celów
współpraca z dostawcami zewnętrznymi w ramach realizacji zadań związanych z funkcjonowaniem magazynu
dbałość o bezpieczeństwo, przestrzeganie procedur i przepisów BHP
przeprowadzanie inwentaryzacji zgodnie z procedurami i terminami
przygotowywanie i analiza raportów, statystyk
praca w systemie równoważnym

Nasze wymagania

doświadczenie we wdrażaniu projektów optymalizacji gospodarki magazynowej
min. 3 lata doświadczenia na podobnym kierowniczym stanowisku
kompetencje w zakresie: planowania, organizacji, monitorowania oraz kontroli realizacji zadań w podległym zespole
znajomość zasad i standardów dotyczących zarządzania gospodarką magazynową oraz prowadzenia dokumentacji magazynowej
umiejętność wykorzystania narzędzi Lean Manufacturing w procesie magazynowym
umiejętność podejmowania decyzji, samodyscyplina i poczucie odpowiedzialności
wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
umiejętność pracy pod presją czasu
zdolności do podejmowania szybkich i trafnych decyzji

Mile widziane

doświadczenie we wdrażaniu projektów automatyzacji magazynu

…CHĘTNIE ZAOFERUJEMY CI:

Pracę w firmie będącej liderem w zakresie rozwoju produktu, która jest społecznie i ekologicznie odpowiedzialna

Możliwość realizacji ciekawych projektów

Rozwój kompetencji zarówno technicznych, jak i miękkich

Możliwość pracy zdalnej (w określonym wymiarze czasowym)

Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, stołówka, drużyny sportowe i znacznie więcej!)

Pracę w partnerskiej i koleżeńskiej atmosferze – bo dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet!

O firmie

Akant

Producent