Profil

OKPOL Sp. z o. o.

OKPOL Sp. z o. o.

Producent

ul. Topolowa 24
49-318 Skarbimierz - Osiedle
tel.: (77) 404 66 60      

E-mail: okpol@okpol.pl

WWW: https://www.okpol.pl/

Od przeszło 27 lat OKPOL dba o wysoką jakość oferowanych produktów. Wierzymy, że przekłada się ona na jakość i komfort Twojego życia. Nieustannie inwestujemy w wyposażenie i unowocześnianie parków maszynowych, by móc dostarczać do Twojego domu produkty bezpieczne, komfortowe i trwałe. 

OKPOL jest drugim co do wielkości polskim producentem okien dachowych na świecie. Produkowane przez nas okna eksportujemy do kilkunastu krajów Europy i świata. Produkty OKPOL są trwałe, niezawodne i łatwe w obsłudze. W bogatej i różnorodnej ofercie znajdują się: okna dachowe, wyłazy dachowe, okna do dachu płaskiego, w tym pierwsze na świecie okno z zespoloną szybą sferyczną, a także okna dachowe z kołnierzem gumowym. Posiadamy szeroką gamę akcesoriów do okien dachowych. Poznaj nasze produkty i przekonaj się, że warto inwestować w rodzime wyroby, cieszące się uznaniem w całej Europie.

Artykuły o firmie

Okpol: okno do dachów płaskich otwierane manualnie

Okpol: okno do dachów płaskich otwierane manualnie

Z myślą o odważnych i nieszablonowych projektach powstało PGM A1 – okno, które sprosta wymaganiom architekta, oprze się zmiennej aurze, zadba o domowe wnętrze, umożliwi swobodne wejście na dach i doskonale wpisze się w trend nowoczesnego budownictwa.

OKPOL: Okno dachowe z kołnierzem gumowym

OKPOL: Okno dachowe z kołnierzem gumowym

OKPOL wprowadza do sprzedaży okno zintegrowane z kołnierzem gumowym – IGX F1 RESET. Zestaw ułatwiający montaż i skracający go nawet do 15 minut!

Oferty pracy

06Kwi

OKPOL
speckalista ds. rozwoju sprzedaży
Województwo:
Branża: Producent