OKPOL – serwisant

Data publikacji: 2021-10-08

Firma: OKPOL

Stanowisko: serwisant

Miejscowość: Skarbimierz-Osiedle

Województwo: Opolskie

Jesteśmy firmą rodzinną, z 30-letnim doświadczeniem. Ludzie są dla nas największym kapitałem. Wciąż pracują z nami osoby, z którymi firma stawiała pierwsze kroki. Doceniamy to i naszych pracowników traktujemy jak współtwórców wspólnego sukcesu.

Jeśli chcesz pracować w firmie, w której ceni się lojalność, zaangażowanie i umiejętność współpracy to aplikuj i zostań z nami na dłużej, by tworzyć nowy, wspólny rozdział historii OKPOL.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

SERWISANT

 Zadania:

  • serwis okien, wyłazów i akcesoriów dachowych
  • obsługa reklamacji
  • szkolenia montażowe
  • nadzór nad montażem inwestycji
  • administracja i raportowanie działań serwisowych

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z montażem stolarki otworowej
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych krajowych
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność obsługi komputera
  • dyspozycyjność
  • posiadanie czynnego prawo jazdy kat. „B”

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • kompleksowe szkolenie wdrażające do pracy w firmie
  • intensywne szkolenia merytoryczne
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

KLAUZULA INFORMACYJNA:

Administratorem danych osobowych jest OKPOL Sp. z o.o. 49-318 Skarbimierz Topolowa 24, NIP: 7471801677. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OKPOL Sp. z o.o. 49-318 Skarbimierz Topolowa 24, NIP: 7471801677 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kliknij i wyślij CV:
Aplikacja na stanowisko: Serwisant

Aplikację można także wysłać bezpośrednio na adres e-mail: praca@okpol.pl

O firmie