OKPOL – pracownik utrzymania ruchu

Data publikacji: 2021-09-23

Firma: OKPOL

Stanowisko: pracownik utrzymania ruchu

Miejscowość: Skarbimierz-Osiedle

Województwo: Opolskie

Jeżeli jesteś pasjonatem procesów produkcyjnych i szukasz stabilnej pracy, w ugruntowanej na rynku firmie – to stanowisko jest dla Ciebie!

Miejsce pracy: Skarbimierz – Osiedle (woj. opolskie)

Zadania:

  • dokonywanie przeglądów, konserwacji i remontów maszyn
  • zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki, elektryki
  • bieżące usuwanie usterek i rozwiązywanie problemów technicznych maszyn i urządzeń na terenie zakładu
  • raportowanie wykonywanych czynności

Oczekiwania:

  • praca zgodna z zasadami BHP
  • podstawowa wiedza i doświadczenie z zakresu mechaniki, hydrauliki, elektryki i spawania
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

Oferujemy:

  • rzetelne szkolenie przed rozpoczęciem pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dobre warunki pracy w renomowanej firmie
  • atrakcyjne zarobki
  • praca na jedną zmianę

Kliknij i wyślij CV:
Aplikacja na stanowisko: Pracownik utrzymania ruchu

Aplikację można także wysłać bezpośrednio na adres e-mail: praca@okpol.pl

Prosimy o załączenie w CV poniższej klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”. Administratorem danych osobowych jest firma Okpol Sp.z o.o z siedzibą w 49-318 Skarbimierz, ul. Topolowa 24, więcej na www.okpol.pl

O firmie