Producenci okien najlepszymi pracodawcami w budownictwie

Red.: |Data publikacji:

Poland’s Top Employers 2023 to zestawienie najlepszych polskich pracodawców, opracowane już po raz trzeci przez redakcję miesięcznika Forbes. Eksponowane miejsca zajęli w nim producenci stolarki.

W „50” najlepszych pracodawców znalazło się w tym roku trzech producentów stolarki: Drutex na miejscu 16., Velux na pozycji 36. zestawienia oraz Eko-Okna jako przedostania firma pierwszej pięćdziesiątki. Na dalszych pozycjach listy Forbesa odnaleźć można również Dobroplast (miejsce 120.) oraz Fakro (miejsce 150.). Ogromnie budujący jest fakt, że Drutex i Velux zajęły dwa pierwsze miejsca wśród najlepszych pracodawców w dziale „Budownictwo”, a Eko-Okna zajęły w tej kategorii miejsce piąte. Jeśli więc ktoś marzy o pracy w budownictwie, to powinien wziąć uwagę przede wszystkim tych producentów stolarki.

Ranking Najlepszych Pracodawców w Polsce – Poland’s Best Employers 2023, sporządzono według autorskiej metody firmy Statista i „Forbesa”, zakładającej ocenę podmiotów na zasadzie rekomendacji wzajemnych peer-to-peer. Firma badawcza o ocenę pracodawców i dostarczenie danych do analizy poprosiła samych pracowników. Ocenili oni swoich pracodawców w anonimowej ankiecie, dzięki czemu zbadana została rzeczywista jakość oferowanych miejsc pracy, a nie wyłącznie sukces przeprowadzanych kampanii employer brandingowych. Ponad 20 tysięcy respondentów wypełniło internetowy kwestionariusz, wskazując prawdopodobieństwo, z jakim poleciliby swojego pracodawcę znajomemu lub członkowi rodziny w skali od 0 do 10. Wybrana próba statystyczna uwzględniała regionalną oraz socjodemograficzną różnorodność respondentów. Podstawą badania była lista około 1900 pracodawców zatrudniających na terenie Polski co najmniej 250 pracowników.

foto: Forbes

Zobacz również

Poznaj najlepsze modernizacje budynków w Polsce

Poznaj najlepsze modernizacje budynków w Polsce

Uroczysta gala wręczenia nagród Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” odbędzie się 27 września na Zamku Królewskim w Warszawie.

Coraz bliżej do targów Fastener Poland

Coraz bliżej do targów Fastener Poland

150 wystawców z 15 krajów - tak w skrócie zapowiada się 6. edycja Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND. Odbędzie się w dniach 18-19 października w EXPO Kraków.

Nowe, duże salony ze stolarką

Nowe, duże salony ze stolarką

Grupa Impet, Mrówka czy All Windows Group to firmy, które otworzyły w ostatnim czasie sklepy ze stolarką.

1