Podcast Branżowisko po raz setny!

Red.: PG |Data publikacji: 2021-04-05

Podcast Branżowisko obchodzi wyjątkowy jubileusz – opublikowany dziś odcinek to setny wydanie tej internetowej audycji! Branżowisko jest nieprzerwanie emitowane w każdy poniedziałek od maja 2019 roku.

Branżowisko to pierwsza audycja internetowa w Polsce poświęcona branży stolarki. Od samego początku podcast prowadzi duet: Paweł Gregorczyk (Forum Branżowe) oraz Karol Klos (Dom Bezpieczny). W niektórych odcinkach pojawiali się również goście specjalni. Pierwszy z nich został opublikowany 13 maja 2019 roku i od tego czasu nieprzerwanie co poniedziałek ukazują się kolejne epizody tej audycji.

Paweł Gregorczyk, współtwórca podcastu Branżowisko:

To niebywałe, że udało nam się zachować taką regularność! Zdarzały się problemy techniczne, przez co nieraz niektóre odcinki musieliśmy  nagrywać kilkukrotnie, niestraszna nam była praca nad Branżowiskiem w weekendy, a nawet w trasie, w czasie podróży służbowych. Wszystko po to, by co poniedziałek przedstawiciele branży mogli dowiedzieć się, co działo się w stolarce otworowej we wcześniejszym tygodniu.

Jeszcze bardziej niebywały jest fakt, że podcast Branżowisko jest tak chętnie słuchany przez reprezentantów branży, a jego odcinki tak często dyskutowane. Sto odcinków temu zakładaliśmy sobie, że podcast będzie tworzyć nową przestrzeń do dyskusji na temat stolarki. Mam wrażenie, że nam się to udało. Chciałbym gorąco podziękować naszym widzom i słuchaczom, że są z nami od niemal dwóch lat i że dzięki ich aktywności i miłym słowom wiemy, że warto to robić.

Branżowisko publikowane jest co poniedziałek na takich platformach jak: Spotify,Apple Podcasts, Google Podcasts, Spreaker, czy Empik Go. W historii Branżowiska zdarzały się odcinki wyjazdowe z najważniejszych imprez branżowych, takich jak paryskie targi Batimat, Budma, czy I Krajowa Wystawa Innowacji. Udało się też zrealizować łączenie z korespondentem, który relacjonował odbywające się w Las Vegas targi budowlane IBS. Wokół podcastu udało się też zbudować aktywną społeczność, która udziela się w grupie Branżowisko w serwisie Facebook.

Wszystkie odcinki podcastu Branżowisko dostępne są TUTAJ.

Odcinek jubileuszowy:

Branżowisko #100 – Miliard w dwa lata. Zabraknie profili PCW?

Pierwszy odcinek podcastu Branżowisko:

Branżowisko #1 – podcast branży stolarki

Zobacz również

Homag wyda niemal 100 mln euro na inwestycje, także w Polsce

Homag wyda niemal 100 mln euro na inwestycje, także w Polsce

Grupa Homag planuje w najbliższych latach inwestycje w Polsce i w Niemczech o wartości około  95 mln euro. To największy w historii firmy plan rozwoju.

Bas ze świetną końcówką roku

Bas ze świetną końcówką roku

Bas z Lublina podsumował, że w 2020 r. przychody ze sprzedaży były wyższe o 20 proc. Bieżący rok może być jednak wyzwaniem w działalności.

OFS 2021 Online z prestiżowymi partnerami i patronami

OFS 2021 Online z prestiżowymi partnerami i patronami

Ogólnopolskie Forum Stolarki 2021 Online odbędzie się już w przyszłym tygodniu! Polska branża stolarki spotka się w dniach 20-21 kwietnia na największym wydarzeniu w tym roku. Partnerem merytorycznym OFS został Krajowy Ośrodek Zmian Klimatu. Wydarzenie to zostało objęte honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii.

1