PETECKI – specjalista ds. eksportu

Data publikacji: 2019-05-13

Firma: PETECKI

Stanowisko: specjalista ds. eksportu

Miejscowość: Szczecin

Województwo: Zachodniopomorskie

Branża: Producent

Opis stanowiska:

praca w dziale handlowym w Szczecinie
możliwość pracy Home – Office
sprzedaż produktów wchodzących w skład oferty Grupy PETECKI
realizacja założonych planów sprzedaży
doradztwo techniczno-handlowe
przygotowywanie dokumentacji i ofert handlowych
kontrola i analiza transakcji

Wymagania:

doświadczenie w branży okiennej
bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
umiejętność efektywnej organizacji pracy
umiejętność prowadzenia negocjacji oraz nawiązywania trwałych relacji z klientami
odpowiedzialność, inicjatywa i dyspozycyjność

Wybranym kandydatom oferujemy:

atrakcyjne warunki pracy w nowoczesnej i renomowanej firmie
możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i osiąganych wyników pracy
niezbędne narzędzia pracy

O firmie

Petecki

Producent