PETECKI – inżynier budowy

Data publikacji: 2020-04-22

Firma: PETECKI

Stanowisko: inżynier budowy

Miejscowość: Łódź

Województwo: Łódzkie

Branża: Producent

Opis stanowiska pracy:

monitorowanie i zarządzanie realizacją bieżących inwestycji;
koordynacja prac związanych z przygotowaniem niezbędnej dokumentacji projektowej, wykonawczej i odbiorowej oraz przygotowywanie procesów technologicznych;
organizowanie, prowadzenie, egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych prac;
nadzór nad jakością, zgodnością z dokumentacją projektową, odbiór robót;
bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Kontraktu i Kierownikiem Budowy;
bieżąca współpraca z firmami podwykonawczymi;
nadzór nad podległym zespołem pracowników;
nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp;
budowanie długotrwałych relacji z osobami biorącymi udział w procesie inwestycyjnym: projektantami, wykonawcami, inspektorami nadzoru;
wyszukiwanie informacji o nowych inwestycjach budowlanych, przetargach;
analiza rynku inwestycyjnego.
prowadzenie dokumentacji budowy;
rozliczanie budów;

Wymagania:

doświadczenie w pozyskiwaniu kontraktów budowlanych;
wykształcenie wyższe techniczne (inżynier budownictwa – kierunek budownictwo);
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (kierowaniu projektem, kosztorysowaniu inwestycji, tworzeniu harmonogramów);
prawa jazdy kat. B;
gotowość do podróży służbowych;
znajomość przepisów prawa budowlanego
bardzo dobra organizacja własnej pracy i umiejętność pracy w zespole;
odpowiedzialność, zaangażowanie i konsekwencja w realizacji celów;

Wybranym kandydatom oferujemy:

atrakcyjne warunki pracy w nowoczesnej i renomowanej firmie;
wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i osiąganych wyników pracy;
możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji;

O firmie

Petecki

Producent