OKNOPLAST – specjalista ds. planowania transportów

Data publikacji: 2020-08-05

Firma: OKNOPLAST

Stanowisko: specjalista ds. planowania transportów

Miejscowość: Ochmanów

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Zakres obowiązków:

Zarządzanie budżetem transportów przypisanym do obsługiwanego obszaru rynku.
Planowanie dostaw zgodnie z wyznaczonym harmonogramem.
Planowanie transportów w wyznaczonym obszarze rynku.
Bieżąca koordynacja i nadzór nad przebiegiem transportów w obsługiwanym obszarze.
Prognozowanie i weryfikacja kosztów transportów.
Weryfikacja dokumentów transportowych pod kątem ich kompletności i zawartości merytorycznej.
Raportowanie prognoz kosztów, rzeczywistych kosztów transportów i wykonania budżetu.

Wymagania:

Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.
Wykształcenie wyższe (mile widziany kierunek związany z logistyką, transportem).
Znajomość rynku usług transportowych.
Znajomość zasad działania giełd transportowych.
Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.
Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
Znajomość MS Excel.
Wysoki poziom kultury osobistej i nastawienie proklienckie.
Umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku.

…chętnie zaoferujemy ci:

Umowę o pracę na pełny etat (podpisywaną od razu na 33 miesiące)
Jasny system premiowy oparty o konkretne wskaźniki produkcyjne
Pewne, rynkowe wynagrodzenie (zawsze w terminie!) i jasny system wypłat nadgodzin oraz zmian nocnych
Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, nowoczesna stołówka, bezpłatne napoje w miejscu pracy, dofinansowanie do BUSA i znacznie więcej!)
Zdobywanie nowych umiejętności co za tym idzie wzrost wynagrodzenia
Możliwość awansu w strukturach firmy
Pracę w dogodnej lokalizacji (łatwość dojazdu z okolic Wieliczki, Niepołomic, Nowej Huty, Płaszowa, a także z Krakowa)
3 miesięczny okres wdrożenia

O firmie

Oknoplast

Producent