GEALAN – doradca techniczno-handlowy (okna PVC)

Data publikacji: 2022-05-13

Firma: GEALAN

Stanowisko: doradca techniczno-handlowy (okna PVC)

Miejscowość: Polska Zachodnia

Województwo: Dolnośląskie, Lubuskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

Branża: Dostawca

GEALAN Polska Sp. z o.o., producent profili PVC do okien i drzwi, istnieje na polskim rynku od 1997 roku i obecnie wchodzi w skład grupy będącej światowym liderem branży. Zakład produkcyjny i siedziba firmy znajduje się w Rzgowie k/Łodzi.

Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy – okna PCV
Miejsce pracy: Polska Zachodnia

GEALAN Polska Sp. z o.o. poszukuje dynamicznej osoby z doświadczeniem
w obsłudze inwestycji w zakresie stolarki okiennej, lub sprzedaży stolarki PVC.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze inwestycji w zakresie stolarki;
  • Doświadczenie we współpracy z generalnymi wykonawcami, architektami i deweloperami;
  • Wykształcenie min. średnie techniczne lub wyższe;
  • Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie, dobra obsługa komputera.

Główne zadania na stanowisku:

  • Wsparcie klientów GEALAN w zakresie realizowanych kontraktów – doradztwo i dobór rozwiązań technicznych (statyka, akustyka itp.)
  • Pozyskiwanie kontraktów na dostawę okien oraz promowanie innowacyjnych produktów GEALAN;
  • Prowadzenie szkoleń produktowych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy, pakiet benefitów;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o międzynarodowych standardach pracy;
  • Szkolenia merytoryczne;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Samochód służbowy, laptop, telefon.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert na adres mailowy: emilia.piotrowska@gealan.pl

z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez GEALAN Polska sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

O firmie