Profil

GEALAN POLSKA

GEALAN POLSKA

Dostawca

ul. Rudzka 31
95-030 Rzgów
tel.: +48 42 225 21 30

E-mail: info@gealan.pl

WWW: http://www.gealan.pl

 

GEALAN wiodący w Europie dostawca innowacyjnych systemów okiennych i drzwiowych z PVC. Oferujemy najnowocześniejsze systemy profili, takie jak GEALAN-KUBUS® i S 9000, a także wyjątkowo trwałe profile acrylcolor.

Artykuły o firmie

Jakie okna w dobie zmian klimatycznych? GEALAN ma rozwiązanie!

Jakie okna w dobie zmian klimatycznych? GEALAN ma rozwiązanie!

Postępujące zmiany klimatyczne wymagają stosowania odpowiednich materiałów budowlanych oraz zmian w procesie projektowania przestrzeni miejskich. Obecnie w wielu polskich miastach powstały tzw. „miejskie wyspy ciepła” – wybetonowane przestrzenie, które podczas upałów w ciągu dnia nagrzewają się do skrajnie wysokich temperatur- tak wysokich, że nie są w stanie wychłodzić się w nocy.

Okna pozbawione ram

Okna pozbawione ram

Współczesna architektura stawia na przestronne pomieszczenia pełne naturalnego światła, przez co od kilku sezonów przeszklenia o dużych powierzchniach stają się coraz bardziej popularne. Stolarka otworowa w systemie GEALAN-KUBUS® to rozwiązanie, które nie tylko pozwala na realizację tego trendu, lecz także oferuje ekskluzywny design, oryginalne aranżacje, otwierające wnętrza na otoczenie, a także doskonałe parametry techniczne.

Innowatorzy Gealana 2018

Innowatorzy Gealana 2018

Pod nazwą „Innovator” polski oddział GEALAN od kilku lat organizuje konkurs dla swoich odbiorców, w ramach którego wyróżniani są partnerzy odnoszący największe sukcesy w sprzedaży najbardziej innowacyjnych rozwiązań z portfolio GEALAN.

Ludzie

Oferty pracy

12Sie

GEALAN
specjalista ds. controllingu
Województwo: Łódzkie
Branża: Dostawca