Profil

GEALAN POLSKA

GEALAN POLSKA

Dostawca

ul. Rudzka 31
95-030 Rzgów
tel.: +48 42 225 21 30

E-mail: info@gealan.pl

WWW: https://www.gealan.de/pl

 

GEALAN wiodący w Europie dostawca innowacyjnych systemów okiennych i drzwiowych z PVC. Oferujemy najnowocześniejsze systemy profili, takie jak GEALAN-KUBUS® i S 9000, a także wyjątkowo trwałe profile acrylcolor.

Artykuły o firmie

GEALAN: Międzynarodowe Forum Przyszłości powraca

GEALAN: Międzynarodowe Forum Przyszłości powraca

2 i 3 czerwca 2022 r. po raz pierwszy zaprezentujemy innowacje produktowe i trendy w branży okiennej w formacie hybrydowym. Wykłady prezentowane przez ekspertów w głównej siedzibie GEALAN będą transmitowane na żywo wraz z tłumaczeniem na kilkanaście europejskich języków.

GEALAN z certyfikatem Vinyl Plus

GEALAN z certyfikatem Vinyl Plus

GEALAN Polska z pozytywnym wynikiem certyfikacji Vinyl Plus. Inicjatywa Vinyl Plus zrzesza europejskie firmy z sektora przemysłu PCW. Uzyskana po audycie etykieta Vinyl Plus wydawana jest na 3 lata i jest zobowiązaniem do produkowania wysokiej jakości wyrobów, o trwałych właściwościach, z wysokim udziałem materiałów pochodzących z recyklingu w produkcie końcowym oraz do prowadzenia rygorystycznego zarządzania jakością i zasobami.

GEALAN: OKNO-KONSTRUKTOR-GEALAN 2.0 z certyfikatem

GEALAN: OKNO-KONSTRUKTOR-GEALAN 2.0 z certyfikatem

Oprogramowanie OKNO-KONSTRUKTOR-GEALAN 2.0 otrzymało certyfikat instytutu okiennego ift Rosenheim.
Od ponad dziesięciu lat oprogramowanie OKNO-KONSTRUKTOR-GEALAN zapewnia producentom okien, architektom i dilerom cyfrowe wsparcie w projektowaniu stolarki. Konsekwentnie rozwijana platforma pozwala na obliczenia nie tylko statyki (napór wiatru), czy sprawdzania wymiarów konstrukcji ale także jednego z najistotniejszych parametrów jakim jest w 2021r. termika okien i drzwi.

Ludzie

Oferty pracy

13Maj

GEALAN
doradca techniczno-handlowy (okna PVC)
Województwo: Dolnośląskie, Lubuskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie
Branża: Dostawca