FAKRO – technolog ds. produkcji

Data publikacji: 2022-07-08

Firma: FAKRO

Stanowisko: technolog ds. produkcji

Miejscowość: Nowy Sącz

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Zadania:

wdrażanie zmian w wyrobach
projektowanie i zlecanie do realizacji oprzyrządowania
szkolenie pracowników z zakresu wdrażania zmian
przygotowywanie arkuszy rozmiarowych do produkcji części okien nietypowych
zlecanie przeglądów i napraw maszyn i urządzeń
przeprowadzanie testów i prób nowych materiałów
przygotowywanie i zlecanie do realizacji sugestii pracowniczych
rejestracja i przygotowywanie do realizacji zleceń wewnątrzzakładowych
wybór i zakup narzędzi, maszyn i urządzeń
kontrola stanu technicznego narzędzi, maszyn i urządzeń na wydziale
aktualizacja istniejących i tworzenie nowych kart operacji na stanowiskach

Wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne
dobra znajomość programu open Office, A9CAD
umiejętność pracy w zespole oraz planowania pracy
odpowiedzialność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań
mile widziane doświadczenie w obszarze produkcji okien

Oferujemy:

umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych
przyjazną atmosferę pracy
elastyczne godziny pracy
możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych
dobre warunki pracy
wejściówki na basen, udział w imprezach integracyjnych
dostęp do nauki języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego
możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej
bonusy w okresach świątecznych
dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO

O firmie

Fakro

Producent