FAKRO – specjalista ds. e-commerce

Data publikacji: 2021-01-15

Firma: FAKRO

Stanowisko: specjalista ds. e-commerce

Miejscowość: Nowy Sącz

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Zakres obowiązków:

proponowanie oraz wdrażanie strategii i rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży online, szukanie usprawnień w UX
monitoring sprzedaży i analiza zależności sprzedażowych
analiza ruchu oraz zachowań użytkowników na stronie
bieżący monitoring skuteczności prowadzonych działań marketingowych do wyznaczonych KPI
cykliczne przygotowywanie raportów i zestawień oraz prezentowanie wniosków z przeprowadzonych analiz
współpraca z działami: IT oraz z zewnętrznymi agencjami w zakresie kampanii płatnych Facebook Ads i Google Ads, SEO, UX
praca w środowisku Magento 2 oraz narzędziu graficznym Canva w zakresie komunikacji w sklepie online
współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizowanej strategii e-commerce
monitoring konkurencji

Wymagania:

minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
podstawowa znajomość HTML/CSS
mile widziane doświadczenie w pracy z Magento 2
znajomość narzędzi: Excel, Google Analytics, Google Tag Manager, Google Search Console, Ubersuggest/Senuto/SemRush/Ahrefs
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
umiejętność ustalania priorytetów i organizacji czasu pracy
chęć do ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji
dokładność i rzetelność w działaniu
proaktywność

Oferujemy:

umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych
przyjazną atmosferę pracy
elastyczne godziny pracy
możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych
dobre warunki pracy
wejściówki na basen, udział w imprezach integracyjnych
dostęp do nauki języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego
możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU
bonusy w okresach świątecznych
dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO

O firmie

Fakro

Producent