DRUTEX – przedstawiciel handlowy na rynek polski

Data publikacji: 2021-10-05

Firma: DRUTEX

Stanowisko: przedstawiciel handlowy na rynek polski

Miejscowość: Cała Polska

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/cib/forumbranzowe.com/wp-content/themes/forum_branzowe/single-oferta_pracy.php on line 77

Branża: Producent

Zakres obowiązków:

■ aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
■ budowanie i utrzymanie relacji z Klientami,
■ obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy,
■ szkolenie Klientów w zakresie oferty sprzedażowej,
■ realizacja i koordynacja działań w zakresie wsparcia sprzedaży,
■ promocja i budowanie silnej pozycji firmy i jej produktów na rynku,
■ przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji dla klientów,
■ współpraca z innymi działami firmy zaangażowanymi w proces realizacji zamówień,
■ prowadzenie dokumentacji handlowej zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Wymagania:
■ doświadczenie w branży stolarki okienno-drzwiowej,
■ prawo jazdy kat. B,
■ samodzielność i proaktywne podejście do pracy,
■ łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientami,
■ bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem,
■ znajomość pakietu MS Office,
■ dyspozycyjność.

Oferujemy:
■ stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
o ugruntowanej pozycji rynkowej w Europie,
■ dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań produktowych,
■ uczestnictwo w realizacji ciekawych, innowacyjnych projektów,
■ narzędzia pracy, takie jak: samochód, laptop, telefon,
■ ambitne i samodzielne stanowisko pracy,
■ bardzo atrakcyjny system wynagradzania,
■ kompleksowe szkolenie branżowe/produktowe,
■ możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
■ bogaty pakiet socjalny.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Wysłanie CV i listu motywacyjnego jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji na stanowisko pracy prowadzonej przez Drutex SA, z siedzibą w Bytowie przy ul. Lęborskiej 31. Zgodę można odwołać w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów do pracy znajdują się na stronie www: https://www.drutex.pl/pl/rodo-kariera/
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: hr@drutex.com.pl lub składanie aplikacji bezpośrednio w działe HR w siedzibie firmy w Bytowie, ul.Lęborska 31.

O firmie

Drutex

Producent