DRUTEX: przedstawiciel handlowy na rynek francuski

Data publikacji: 2022-08-08

Firma: DRUTEX

Stanowisko: przedstawiciel handlowy na rynek francuski

Miejscowość: Bytów

Województwo: Pomorskie

Branża: Producent

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • budowanie i utrzymanie relacji z Klientami,
  • obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy,
  • szkolenie Klientów w zakresie oferty sprzedażowej,
  • realizacja i koordynacja działań w zakresie wsparcia sprzedaży,
  • promocja i budowanie silnej pozycji firmy i jej produktów na rynku,
  • przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji dla klientów,
  • współpraca z innymi działami firmy zaangażowanymi w proces realizacji zamówień,
  • prowadzenie dokumentacji handlowej zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • samodzielność i proaktywne podejście do pracy,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientami,
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w Europie,
  • dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań produktowych,
  • uczestnictwo w realizacji ciekawych, innowacyjnych projektów,
  • narzędzia pracy, takie jak: samochód, laptop, telefon,
  • ambitne i samodzielne stanowisko pracy,
  • bardzo atrakcyjny system wynagradzania,
  • kompleksowe szkolenie branżowe/produktowe,
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • bogaty pakiet socjalny

O firmie

Drutex

Producent