DRUTEX – inżynier budowy

Data publikacji: 2021-07-30

Firma: DRUTEX

Stanowisko: inżynier budowy

Miejscowość: Bytow

Województwo: Pomorskie

Branża: Producent

Zakres obowiązków:

prowadzenie dokumentacji budowy,
bezpośredni dozór nad wykonywanymi pracami budowlanymi,
nadzór nad jakością i terminowością wykonanych prac,
weryfikacja dokumentacji projektowej oraz zgłaszanie nieścisłości w dokumentacji,
koordynacja dostaw materiałów/urządzeń oraz kontrola dostarczonych na budowę materiałów/urządzeń pod względem jakości, ilości i zgodności ze specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową,
przygotowanie dokumentacji powykonawczej obiektu budowlanego.

Wymagania:

wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa,
minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
prawo jazdy kat. B,
umiejętność współpracy z zespołem projektowym,
zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność,
rzetelność i terminowość.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
atrakcyjne wynagrodzenie,
bogaty pakiet socjalny,
możliwość rozwoju i samorealizacji,
pakiet szkoleń.

O firmie

Drutex

Producent