DRUTEX – automatyk/robotyk

Data publikacji: 2021-08-27

Firma: DRUTEX

Stanowisko: automatyk/robotyk

Miejscowość: Bytów

Województwo: Pomorskie

Branża: Producent

Zakres obowiązków:

Diagnozowanie awarii oraz naprawę maszyn i urządzeń
Uruchamianie nowych i optymalizacje istniejących systemów automatyki
Instalowanie oraz uruchamianie na stanowisku pracy nowych urządzeń automatyki przemysłowej
Projektowanie układów automatyki (sterowanie, sensoryka i komunikacja)
Programowanie robotów
Integracja systemów automatyki z wewnętrznymi systemami informatycznymi firmy

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka, mechatronika lub pokrewne)
Umiejętność obsługi, programowania, diagonozowania oraz korygowania ustawień sterowników PLC oraz HMI (Siemens, Beckhoff, Mitsubishi – wymagane min. jeden z nich, inne mile widziane)
Umiejętność czytania oraz rysowania schematów elektrycznych
Umiejętność programowania systemów napędowych z falownikami i serwonapędami
Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie i tworzenie dokumentacji
Doświadczenie w pracy w zespołach zwinnych (np. Scrum)

Mile widziane:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie w pracy na stanowiskach zrobotyzowanych (Kuka, Fanuc, UR)
Posiadanie uprawnień SEP 1kV
Doświadczenie w pracy z maszynami CNC
Znajomość systemów pneumatyki i hydraulicznych
Doświadczenie z systemów wizyjnych i wykorzystania ich do automatyzacji procesów produkcyjnych
Znajomośc protokołu OPC
Podstawowa wiedza na temat sieci TCP/IP
Znajomość języków programowania: Python, C/C++
Znajomość Embedded Linux

Oferujemy:

możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy w oparciu o umowę o pracę
bardzo dobry work-life balance
wymiar czasu pracy: 40 godz. / tydzień
ambitne wyzwania realizowane w metodykach zwinnych
konkurencyjne wynagrodzenie
współpracę z doświadczonym zespołem
wsparcie w procesie relokacji
pracę pełną wyzwań z możliwością realizacji własnych pomysłów i inicjowania zmian

O firmie

Drutex

Producent