DRUTEX – Android developer

Data publikacji: 2021-03-05

Firma: DRUTEX

Stanowisko: Android developer

Miejscowość: Bytów

Województwo: Pomorskie

Branża: Producent

Zakres obowiązków:

rozwój aplikacji mobilnych wsparcia procesów biznesowych
wprowadzania nowych technologii, praktyk i standardów tworzenia aplikacji mobilnych
utrzymanie bieżących wersji aplikacji, bug fixing oraz wsparcie klienta
częściowa analiza wymagań użytkowników

Mile widziane:

min. 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji mobilnych Android
znajomość wzorców architektonicznych i dobrych praktyk tworzenia aplikacji mobilnych (MVVM)
doświadczenie w wykorzystaniu popularnych bibliotek: Dagger, Jetpack, Livedata, Guava, RxJava2, Protocol Buffers
znajomość z zakresu kryptografii, MDM, RabbitMQ
umiejętność testowania aplikacji mobilnych na różnych poziomach
doświadczenie w wykorzystaniu REST API do integracji z systemami zewnętrznymi
doświadczenie w działaniach utrzymaniowych, analizie błędów, debuggingu
znajomość GIT
umiejętność dzielenia się wiedzą z innymi oraz chęć ciągłego rozwoju i aktualizowania swojej wiedzy
doświadczenie w pracy w zespołach zwinnych (np. Scrum)
znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji.

Oferujemy:

możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy w oparciu o umowę o pracę
bardzo dobry work-life balance
wymiar czasu pracy: 40 godz. / tydzień
ambitne wyzwania realizowane w metodykach zwinnych
konkurencyjne wynagrodzenie
współpracę z doświadczonym zespołem
pracę pełną wyzwań z możliwością realizacji własnych pomysłów i inicjowania zmian

O firmie

Drutex

Producent