DRUTEX – analityk finansowy

Data publikacji: 2022-12-29

Firma: DRUTEX

Stanowisko: analityk finansowy

Miejscowość: Bytów

Województwo: Pomorskie

Branża: Producent

Zakres obowiązków:

sporządzanie wewnętrznych raportów i analiz na potrzeby Zarządu i Dyrektora Finansowego
analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.
tworzenie struktury centrów przychodowo-kosztowych
weryfikacja prowadzonych przedsięwzięć pod kątem ich efektywności biznesowej (analiza wskaźników rentowności, business plan, feasibility study)
kontrola dokumentacji finansowej
bezpośrednia współpraca z działem finansowo-księgowym i innymi działami w Spółce

Wymagania obowiązkowe:

wykształcenie kierunkowe : ekonomia/matematyka/finanse lub pokrewne
znajomość j. angielskiego
zaawansowana znajomość programu MS Excel
bardzo dobra znajomość Ustawy o Rachunkowości,
min. 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze kontrolingu finansowego/analiz danych finansowych
umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków
umiejętność prezentacji danych

Mile widziane:

znajomość systemów klasy ERP, szczególnie IFS
znajomość języków SQL, R
znajomość narzędzi klasy BI
certyfikaty ACCA lub CIMA
samodzielność

Zapewniamy:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
w pełni wyposażone stanowisko
przyjazną atmosferę i środowisko pracy
bogaty pakiet socjalny
możliwość rozwoju i samorealizacji
pakiet szkoleń

O firmie

Drutex

Producent