Nowy magazyn Gealana już postawiony!

Red.: MR |Data publikacji: 2020-05-12

Gealan postawił nowy magazyn. Jego budowa zaczęła się w sierpniu ubiegłego roku, obecnie trwają prace wykończeniowe.

Gealan w zeszłym roku zdecydował o rozbudowie swojego zakładu. Potrzebny był nowy magazyn, którego budowa została zaplanowana w Rzgowie, tuż obok istniejących obiektów firmy. Magazyn już stoi, obecnie trwają prace wykończeniowe. Wylana została posadzka, powstają ścianki działowe, dzięki którym wyodrębniono strefę sezonowania dla profili, które będą okleinowane. Wkrótce w magazynie zostanie zainstalowana stacja ładowania wózków elektrycznych, a także wstawione będą regały do składowania profili. Poza tym przed budynkiem powstał plac manewrowy.

Nowy magazyn w Rzgowie ma powierzchnię 12,5 tys. mkw. W budynku zaplanowano szereg nowoczesnych rozwiązań, jak automatyczny system oświetlenia LED oraz system zarządzania logistyką. Poza tym dach nowej hali jest przygotowany do montażu paneli fotowoltaicznych. Budynek zostanie oddany do użytku na początku lata. O początkach inwestycji i symbolicznym wbiciu pierwszej łopaty pisaliśmy TUTAJ.

Zobacz również

Firmy inwestują w automatyzację produkcji

Firmy inwestują w automatyzację produkcji

Lisec w sierpniu tego roku zebrał zamówienia o wartości 34,5 mln euro. Jest to najwyższy wynik w historii firmy. Wyniki są świetne m.in. dzięki klientom z Polski.

Zabraknie montażystów?

Zabraknie montażystów?

Ekipy montażowe nie narzekają na brak pracy, wzrost cen stolarki nie wpłynął negatywnie na popyt, nie spowodował przestojów, a kalendarze na najbliższy czas są zapełnione. Czy ekipy montażowe są przygotowane na wielką falę renowacji budynków?

Amex-Bączek z jednym z najlepszych okresów w historii firmy

Amex-Bączek z jednym z najlepszych okresów w historii firmy

Amex-Bączek odnotował kilkunastoporocentowy wzrost sprzedaży w pierwszym półroczu. Firma planuje także inwestycję w moce produkcyjne.

1