Nowe showroomy Dako i Aluprofu

Red.: |Data publikacji:

Producenci, ale także dostawcy inwestują w showroomy. Nowy salon otworzył właśnie Dako a w grudniu zrobi to Aluprof.

Dako otworzył w listopadzie nowy salon z ekspozycją stolarki. Był to ostatni etap rozbudowy fabryki, który właśnie został zakończony. Producent powiększył w tym roku powierzchnię produkcyjną i magazynową o zapowiadane 10 tys. mkw. oraz także powstała nowa część administracyjno-biurową. O tej inwestycji pisaliśmy już TUTAJ. Nowy showroom ma powierzchnię ok. 1 tys. mkw., będzie tu także wyznaczona przestrzeń do prowadzenia szkoleń. Firma zapowiada, że po okresie ograniczeń na początku pandemii, obecnie chce wrócić do spotkań w stacjonarnej formie. Umożliwia to nowa powierzchnia, która powstała w siedzibie firmy w Nowym Sączu.

Nowy salon Dako

Aluprof z kolei zapowiada otwarcie nowego salonu w połowie grudnia w Wietnamie. Showroom będzie miał powierzchnię 150 mkw. i znajduje się w siedzibie firmy BRC w Hanoi. Aluprof informuje, że w salonie zaprezentowane będą aranżacje z wykorzystaniem aluminiowych systemów okienno-drzwiowych. Dostawca informuje, że nowy showroom będzie pierwszym, który firma otworzy w Azji. Aluprof wybrał Wietnam, bo to jeden z perspektywicznych rynków eksportowych dla polskiego dostawcy systemów aluminiowych.

Zobacz również

Unia oczekuje rocznych sprawozdań

Unia oczekuje rocznych sprawozdań

Jak wskazują analitycy, 63 proc. największych firm w kraju przygotowuje raport dotyczący tematyki ESG, a 17 proc. poświęca temu miejsce w sprawozdaniach rocznych.

Aliplast buduje ogromną farmę PV

Aliplast buduje ogromną farmę PV

Alipast na dachu swoich zakładów w Lublinie buduje instalację fotowoltaiczną, będzie to jedna z większych w Polsce.

Pomimo wojny rynek ukraiński odbudowuje się

Pomimo wojny rynek ukraiński odbudowuje się

Firmy prowadzące działalność w Ukrainie notują wzrost popytu. Polskie firmy planują także tam inwestycje.

1