Najlepsze wpisy z Pressroomu

Red.: |Data publikacji:

Przedstawiamy subiektywną listę najciekawszych wieści z firm, które opublikowaliśmy w ostatnim czasie. Jednocześnie zapraszamy do lektury całego działu Pressroom, w którym można odkryć jeszcze więcej ciekawych treści.

Hala Gong

Aluprof pisze o rewitalizacji Hali Gong w Ostrawie, podczas której wykorzystano systemy tego producenta. Zbiornik gazu, który niegdyś służył zamkniętej już hucie Dolne Witkowice, przekształcono w wielofunkcyjne centrum rozrywki.  Jest to bardzo ciekawy przykład ocalenia i wykorzystania niemal stuletniej architektury industrialnej. Tekst przeczytasz TUTAJ.


G-U opowiada, jak pandemia wpłynęła na trendy w budownictwie jednorodzinnym i pokazuje, jak produkty firmy wpisują się w nowe trendy. Ciekawy sposób na przedstawienie oferty firmy. Tekst dostępny TUTAJ.


Wacław Figiel, prezes marki OknoPlus

OknoPlus podsumowuje rok 2020 rozmową z Wacławem Figlem, prezesem firmy, który opowiada o wpływie pandemii na branżę oraz tym, jakie lekcje wyciągnęło jego przedsiębiorstwo z tej nietypowej i trudnej sytuacji. O tym, jakie, zdaniem Wacława Figla, nowe trendy narodziły się w dobie pandemii przeczytasz TUTAJ.

OknoPlus zajął się także traktowanym po macoszemu tematem okien gospodarczych. O tym, dlaczego klienci kupujący okna do garażu czy pomieszczenia gospodarczego wymagają coraz więcej przeczytasz TUTAJ.


Parmax publikuje rozmowę z Włodzimierzem Hojczykiem, regionalnym dyrektorem sprzedaży firmy. Wywiad skupia się głównie na nowoczesnych metodach sprzedaży, takich jak wykorzystanie mediów społecznościowych. Dowiesz się także, jak, według Włodzimierza Hojczyka, zdobywa się nowe rynki i jak zainteresować klienta produktem klasy premium. Zapraszamy do lektury TUTAJ.


Swisspacer opowiada o oknach, które powstały w fabryce OknoPlus z wykorzystaniem potrójnych szyb zespolonych Climatop od Glassolutions i ciepłej ramki dystansowej Swisspacer Ultimate. Wyjątkowość tych okien wypływa bezpośrednio z położenia budynku, w którym zostały zamontowane. Klientem było bowiem Wysokogórskie Obserwatorium Meteorologiczne Kasprowy Wierch położone na wysokości na wysokości 1978 m n.p.m. Jakie wyzwania stanęły przed producentami? Przeczytasz TUTAJ.


Hybrydowy system okien szklonych od zewnątrz – realizacja

Yawal wybrał ciekawy i angażujący sposób na przedstawienie swojej nowości. Hybrydowy system okien szklonych od zewnątrz TM 82W HI poznajemy poprzez wywiad z przedstawicielem firmy architektonicznej Zimny Sp. z o.o., której nietypowa realizacja zainspirowała firmę do stworzenia całkiem nowego produktu. Więcej dowiesz się TUTAJ.

Zobacz również

WWGlass ze spadkiem sprzedaży

WWGlass ze spadkiem sprzedaży

WWGlass, należący do 10 największych producentów szyb zespolonych w Polsce, podsumował wyniki finansowe z poprzedniego roku.

Monolit z Zambrowa rozbudowuje zakłady produkcyjne

Monolit z Zambrowa rozbudowuje zakłady produkcyjne

Zambrowski producent okien z PCW i aluminium, firma Monolit, kontynuuje działalność inwestycyjną. Obecnie buduje halę produkcyjną.

Mercor odnotowuje wzrost wartości zamówień

Mercor odnotowuje wzrost wartości zamówień

Wartość zamówień pozyskanych przez Grupę Mercor w kwietniu 2024 była wyższa niż rok wcześniej, ale też przewyższyła poziom z marca bieżącego roku.

1