Nowe cele inwestycyjne firmy Małkowski-Martech

Autor: |Data publikacji:

Zarząd firmy Małkowski-Martech wydał komunikat, w którym poinformował, że wyznaczył nowe cele inwestycyjne i szuka perspektyw rozwojowych. W związku z tym wielkopolska spółka rozpoczęła proces pozyskiwania inwestora strategicznego.

Zarząd na razie nie ujawnia szczegółów planowanych zmian. Polski producent bram ppoż., kurtyn i drzwi oszacował, że niezbędne analizy, określenie profilu inwestora oraz koncepcji rozwoju firmy mogą potrwać około 5 miesięcy. Zwiększona skala działalności spółki wymusza przeorganizowanie jej struktury organizacyjnej oraz własnościowej. Informowaliśmy już o sukcesach firmy, która w I kwartale tego roku osiągnęła przychody netto ze sprzedaży w wysokości ponad 13,77 mln zł. Miniony rok także zaliczyła do udanych mimo trudnej sytuacji pandemicznej, o czym można przeczytać TUTAJ.

Dlatego nie dziwi dążenie producenta bram ppoż. do eksplorowania nowych obszarów rozwoju. Zmiany firma zaczęła w tym roku od rebrandingu i uspójnienia działań marketingowych, o czym wspominaliśmy TUTAJ. W procesie poszukiwań inwestora reprezentuje spółkę firma doradcza FSG Biznes.

Zobacz również

Dekarz wicemistrzem Europy, biegi niepodległości – branża stolarki wspiera sport

Dekarz wicemistrzem Europy, biegi niepodległości – branża stolarki wspiera sport

Firmy branży stolarki od lat są solidnym wsparciem dla wszelkich inicjatyw sportowych w naszym kraju. Zebraliśmy najświeższe aktywności. W tym odcinku piszemy głównie o mniejszych firmach z naszego świata, które sponsorują lokalne drużyny i wydarzenia sportowe.

Międzynarodowa konferencja Roto tym razem w Polsce

Międzynarodowa konferencja Roto tym razem w Polsce

Międzynarodowy Dzień Prasy Branżowej to coroczne wydarzenie organizowane przez Roto Frank Holding AG. W tym roku impreza odbyła się po raz pierwszy w Polsce.

Forum Biznesu o nowych rynkach eksportowych i szansach polskich firm

Forum Biznesu o nowych rynkach eksportowych i szansach polskich firm

Zakończyła się 6. edycja Forum Biznesu organizowanego przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu. Wśród prelegentów nie zabrakło przedstawicieli branży stolarki.