Pierwszy kwartał na dużym plusie w Małkowskim-Martechu

Autor: |Data publikacji:

Małkowski Martech poinformował o swoich wynikach z I kwartału tego roku. Firma odnotowała wzrosty w przychodach ze sprzedaży.

W pierwszych trzech miesiącach tego roku Małkowski-Martech odnotował przychody netto ze sprzedaży w wysokości ponad 13,77 mln zł. Jest to znaczący wzrost w porównaniu do roku 2020, w analogicznym okresie rok temu przychody wyniosły 11,46 mln zł. Spółka wypracowała także wysoki zysk brutto, w I kwartale tego roku wyniósł on 1,1 mln zł w porównaniu do 495,69 tys. zł w roku ubiegłym.W omawianym kwartale firma przygotowała także 15 szkoleń w ramach „Akademii Martech”. Spotkania na temat produktów skierowane były do partnerów handlowych firmy. Ponadto Małkowski-Martech współpracuje z agencją reklamową, w celu zmiany brandingu oraz wdrożenia spójnych działań marketingowe online i offline. Niedawno, w ramach zmiany identyfikacji wizualnej, zaprezentowano nowe logo firmy:

Zobacz również

NorDan i Saint-Gobain Polska stworzą okno o obniżonym śladzie węglowym

NorDan i Saint-Gobain Polska stworzą okno o obniżonym śladzie węglowym

NorDan i Saint-Gobain Polska zobowiązały się do współpracy na rzecz zrównoważonego budownictwa. Producenci stolarki drewnianej oraz szkła wspólnie, na bazie swoich technologii, stworzą okno o obniżonym śladzie węglowym.

Inwido po słabym pierwszym kwartale 2024 r. odnotowuje wzrosty

Inwido po słabym pierwszym kwartale 2024 r. odnotowuje wzrosty

Grupa Inwido, do której wśród producentów okien i drzwi należy m.in. Sokółka, opublikowała właśnie raport. Obejmuje on wyniki z drugiego kwartału roku 2024. Firma podkreśla, że powraca na ścieżkę wzrostu.

Assa Abloy przejmuje kolejnego producenta

Assa Abloy przejmuje kolejnego producenta

Assa Abloy ogłosiła przejęcie Wesko Locks, kanadyjskiej firmy specjalizującej się w produkcji zamków elektronicznych i specjalistycznych.

1