Konkurs na najlepszy showroom w branży – wielki finał

Red.: PG |Data publikacji: 2020-08-12

Za nami pierwszy etap zabawy, w ramach której nasi czytelnicy wybierają najlepsze showroomy w branży stolarki. Sprawdź, kto znalazł się w finale i wybierz swojego faworyta!

Pierwszy etap konkursu na najlepszy showroom zakończył się 12 sierpnia o godz. 8:00. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom naszej zabawy – Państwa showroomy pozytywnie wyróżniają się na tle całej branży i są dowodem na to, że inwestorzy i architekci mogą w atrakcyjnej formie poznać ofertę i możliwości techniczne produktów.

Głosami internautów zostali wybrani trzej finaliści, którzy wezmą udział w drugim etapie naszej zabawy. By docenić nie tylko te firmy, którym udało się zmobilizować najwięcej internautów do głosowania, od samego początku planowaliśmy przeprowadzić finał wśród 5 showroomów.

Oprócz trzech finalistów wybranych głosami internautów do finału wchodzą również firmy, których showroom na naszej stronie był najczęściej odwiedzany oraz ten, w którym internauci spędzili najwięcej czasu . Uznaliśmy bowiem, że te statystyki są dobitnym dowodem na to, że takie showroomy również zdobyły uznanie wśród internautów, choć w plebiscycie w liczbie głosów nie wygrały.

Oto laureaci pierwszego etapu:

  • Drutex (9067 głosów)
  • Aluprof (3361 głosów)
  • Roto (2135 głosów)
  • GEZE (najczęściej odwiedzany showroom na naszej stronie)
  • Somfy (showroom na naszej stronie, w którym internauci spędzili najwięcej czasu)

W naszym finale zmieniają się nieco zasady punktacji – w każdym przypadku   oprócz liczby głosów, pod uwagę będzie brana również liczba odwiedzin showroomu na naszej stronie oraz czas spędzony w nim.

Ostateczny wynik = liczba głosów internautów + liczba odwiedzin showroomu + średni czas spędzony w showroomie (w sekundach)

Głosowanie w drugim etapie potrwa do 21 sierpnia do godz. 8:00.

Co 24 godziny można oddać jeden głos. Regularne oddawanie głosów może zwiększyć szansę na wygraną Twoich faworytów! Głosować można do 21 sierpnia do godz. 8:00. 

Konkurs na najlepsze showroomy – FINAŁ

Zobacz również

Alsecco jako jeden z największych producentów w Polsce?

Alsecco jako jeden z największych producentów w Polsce?

Alsecco poinformował, że szuka działki inwestycyjnej, gdzie będzie mógł zbudować nowy zakład. Firma, które obecnie eksportuje 80 proc. swoich wyrobów, chce zwiększyć produkcję czterokrotnie.

Bądź aktywny komunikacyjnie z naszymi mediami

Bądź aktywny komunikacyjnie z naszymi mediami

Forum Branżowe nie zwalnia tempa i namawia do firmowej aktywności również na jesień. W tym okresie warto zwrócić uwagę na coraz popularniejsze formy multimedialne, takie jak webinaria, podcasty oraz uzupełniający treści naszego miesięcznika serwis internetowy.

Schmalz przeprowadza się na swoje

Schmalz przeprowadza się na swoje

Schmalz przenosi się do własnego budynku, który znajduje się w Komornikach pod Poznaniem. Oficjalne otwarcie nowej siedziby odbędzie się jednak dopiero wiosną przyszłego roku.

1