Kolejne showroomy z produktami z branży stolarki

Red.: |Data publikacji:

Producenci i dostawcy otwierają kolejne showroomy. Powstają one zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

Petecki to jeden z producentów, który informuje o dynamicznym rozwoju sieci sprzedaży. Firma niedawno otworzyła wraz z partnerem handlowym salon pod Amsterdamem w Holandii, pisaliśmy o tym TUTAJ. Tym razem na początku stycznia został otwarty showroom  w Nowym Sączu. Wśród obecnych podczas otwarcia byli partnerzy handlowi, przedstawiciele firm i liczni goście. Jest to punkt sprzedaży firmy OP Invest.  Ma powierzchnię 200 mkw., gdzie prezentowane są produkty marki Petecki. To zarówno stolarka wykonana z aluminium, jak i PCW.

Nowy showroom z produktami Peteckiego w Nowym Sączu.

Z kolei Klimas Kręt-Met otworzył showroom w Koszycach na Słowacji. Do tej pory miał tutaj już biuro. Firma podkreśla, że chce rozwijać współpracę z partnerami handlowymi i klientami właśnie w tym kraju. Goście showroomu mogą zapoznać się z ofertą Wkręt-Metu. W placówce będą również prowadzone szkolenia, prezentacje, a także rekrutacje słowackiego zespołu. Przypomnijmy, że kilka lat temu firma otworzyła showroom także w Indiach, na ten temat pisaliśmy o tym TUTAJ.

Salon firmy Klimas Wkręt-Met w Koszycach. Fot. Facebook

Zobacz również

Sprzedaż okien w Niemczech zależy od landu

Sprzedaż okien w Niemczech zależy od landu

W całych Niemczech w 2023 roku sprzedano o 1,5 mln mniej jednostek okiennych. Jednak dwa kraje związkowe odnotowały wzrost.

Hydro: miniony rok był pełny wyzwań

Hydro: miniony rok był pełny wyzwań

W zakończonym właśnie roku Hydro odnotowało spadek przychodów ze sprzedaży, a także zysków. Na ten wynik wpłynął m.in. spadek cen aluminium.

Sprzedawcy okien: sytuacja się ustabilizowała, ale rynek jest trudny

Sprzedawcy okien: sytuacja się ustabilizowała, ale rynek jest trudny

Handlowcy widzą niewielką poprawę, jeśli chodzi o sprzedaż okien. Dużo klientów korzysta z dofinansowania z programu "Czyste Powietrze".

1