Ekspansja Wkręt-Metu w Azji

Red.: |Data publikacji:

Klimas Wkręt-Met rozbudowuje swoją sprzedaż. Firma właśnie otworzyła nowe biuro zagraniczne, rozwija także sklep internetowy.

Producent złączy, wkrętów i zamocowań otworzył na początku listopada swoje biuro w Indiach, w mieście Pune. Jest to pierwsza placówka handlowa Wkręt-Metu w Indiach. Jednak w tym kraju już od kilku lat firma sprzedaje swoje produkty, bo współpracuje z 11 partnerami handlowymi. Wkręt-Met zdecydował się na inwestowanie w Indiach z kilku powodów. Jest to duży rynek, klienci są zainteresowani bogatym asortymentem firmy, a także korzystną ceną w stosunku do jakości. W nowym biurze planowane są spotkania z klientami, prezentacje produktów oraz szkolenia.

Nowe biuro Wkręt-Metu w Indiach.

Natomiast w Polsce od czerwca zeszłego roku działa platforma sprzedażowa e-klimas.com. To narzędzie internetowe służące do sprzedaży i skierowane do odbiorców biznesowych Wkręt-Metu. Według firmy, właśnie w okresie pandemii narzędzie stało się bardzo pomoce w sprzedaży, ale też w komunikacji z partnerami handlowymi. Platforma była pomocna dla firmy w działalności handlowej szczególnie w trudnych miesiącach na początku pandemii, gdy utrudnione były spotkania. Sprzedaż online wpłynęła pozytywnie także na ogólne wyniki sprzedażowe. Po niemal półtora roku działania platformy, firma jest zadowolona z efektów działania tego kanału sprzedaży.

Nowe biuro Wkręt-Metu w Indiach.

Zobacz również

Grupa IFN liczy w tym sezonie na rynek remontowy

Grupa IFN liczy w tym sezonie na rynek remontowy

Grupa IFN odnotowała około dwucyfrowy wzrost przychodów w sezonie 2022. Na uwagę zasługuje dynamiczny wzrost firmy Neuffer, która w grupie specjalizuje się na sprzedaży stolarki online. W tym roku austriacka spółka liczy na rozwój rynku remontowego.

MFO odczuwa spadek koniunktury w budownictwie

MFO odczuwa spadek koniunktury w budownictwie

MFO podsumował pierwszy kwartał pod względem finansowym. Firma odnotowała znaczący spadek wartości przychodów ze sprzedaży.

ML System zakończył kwartał dwoma patentami na szyby

ML System zakończył kwartał dwoma patentami na szyby

ML System podliczył wyniki handlowe z I kwartału. Firma odnotowała spadek wartości przychodów ze sprzedaży.

1