Tematyka okien, drzwi, osłon i rozwiązań dla domów inteligentnych, to nie tylko rozwiązania praktyczne, ale też najnowsze trendy w designie. W tym przeglądzie omawiamy nowe rozwiązania, które są odpowiedzią na wiele potrzeb architektów wnętrz i ich klientów. Podczas lektury przekonacie się Państwo, jaki jest ogrom możliwości we wpasowywaniu okien i drzwi w styl pomieszczeń i dowiecie się, jak nowinki technologiczne z tej branży odpowiadają na aktualne potrzeby inwestorów.

Artykuły

Pilkington Mirropane™ – następca tradycyjnych luster

Pilkington Mirropane™ – następca tradycyjnych luster

Pilkington Mirropane™ Chrome to lustro chromowane (szkło powlekane wysokorefleksyjną powłoką), które pozwala na uzyskanie powierzchni lustrzanych wszędzie tam, gdzie lustro z warstwą srebra nie zdaje egzaminu.

Czytaj dalej
Element osłonowy

Element osłonowy

Zainteresowanie osłonami zewnętrznymi w naszym kraju stale rośnie. W ślad za tym rozwija się ich produkcja i rynek komponentów.  

Czytaj dalej
Otworzyć się na otoczenie

Otworzyć się na otoczenie

Dom bez okien to bunkier. A w bunkrze nikt nie zechce mieszkać. Przeciwnie. Moda zmierza ku temu, że przeszklenia muszą być coraz większe. Chcemy bowiem mieć dużo światła dziennego i jak najmniej ograniczony widok na okolicę.

Czytaj dalej
W dobrym stylu

W dobrym stylu

Współczesne domy stają się coraz bardziej zautomatyzowane. Ich użytkownicy, doceniając możliwości techniczne, nie chcą rezygnować z estetyki. Technologia potrzebuje wsparcia dobrego designu.

Czytaj dalej