Hydro Extrusion Poland otworzyło właśnie nową halę produkcyjną. Znajduje się ona przy ul. Granicznej w Łodzi.

W łódzkim zakładzie odbywa się szereg procesów produkcyjnych związanych z produkcją aluminium. Elementy aluminiowe są tu polerowane, anodowane i lakierowane. W łódzkim zakładzie planowane są dalsze inwestycje, a także zakup i instalacja nowej linii lakierniczej. Pracuje tu 700 osób, a w 2019 powstaną kolejne miejsca pracy. Produkcja skupia się w tym zakładzie na elementach aluminiowych dla branży motoryzacyjnej.

Koncern Hydro zaprezentował także pod koniec września odnowiony logotyp. Nowa identyfikacja wizualna związana jest ze zmianami, jakie zaszły w Hydro w zeszłym roku. Otóż norweski koncern kupił w 2017 r. firmę Sapa. Dlatego pojawiła się również potrzeba opracowania nowego logotypu. Hydro to koncern, który m.in. dostarcza systemy aluminiowe marki Sapa, Wicona oraz Technal.
Zobacz również
Życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych!
Drodzy Czytelnicy i Partnerzy, z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam spokoju, nadziei i energii do realizacji nowych planów.
Kryzys mieszkaniowy w Niemczech pogłębia się
Niemcy budują za mało i za drogo - tak ocenili eksperci niemieckiego rynku mieszkaniowego podczas 17. Wohnungsbau Tag w Berlinie.
Fensterbau Frontale 2026: nowości, relacje i mocna obecność polskich firm
Targi Fensterbau Frontale 2026 po raz kolejny przyciągnęły do Norymbergi producentów, dostawców technologii i partnerów handlowych z całego świata.


