Erkado wkrótce zwiększy moce produkcyjne

Autor: |Data publikacji:

Erkado kontynuuje inwestycje w rozwój. Producent podpisał umowę na wykonanie linii produkcyjnej.

Erkado właśnie ogłosiło, że podpisało umowę na zaprojektowanie i wykonanie linii produkcyjnej do drzwi wewnętrznych. Powstanie ona w Gościeradowie. Wykonawcą prac będzie niemiecka firma G. Kraft Maschinenbau. To przedsiębiorstwo informuje, że dostarczy w pełni automatyczną linię do wytwarzania drzwi wewnętrznych. Erkado przyznaje, że „Dzięki tej znaczącej inwestycji zwiększymy moce produkcyjne, jakość wykonania oraz możliwości tworzenia nowych modeli drzwi.”.

Siedziba Erkado w Gościeradowie.

Producent drzwi w połowie tego roku zapowiadał ogromnie inwestycje w swoim zakładzie w Gościeradowie. Informował wówczas o planach postawienia m.in. zautomatyzowanego magazynu i centrum badawczo-rozwojowego. Te prace mają potrwać do 2027 r. i według obliczeń firmy ich wartość szacowana jest na około 145 mln zł. Na ten temat więcej pisaliśmy TUTAJ. W centrum badawczo-rozwojowym będą powstawać nowe modele drzwi, ale także rozwiązania konstrukcyjno-materiałowe. Producent będzie przeprowadzał testy tych produktów w skali laboratoryjnej i półprzemysłowej.

Zobacz również

Nowe „Vademecum: marketing i oprogramowanie” dostępne na naszym portalu

Nowe „Vademecum: marketing i oprogramowanie” dostępne na naszym portalu

Nowe „Vademecum: marketing i oprogramowanie”. Sprawdź, jak skutecznie prowadzić marketing i wdrażać nowoczesne oprogramowanie w firmie.

„Gwiazdy Rankingu Buildera” dla branży stolarki

„Gwiazdy Rankingu Buildera” dla branży stolarki

Gwiazdy Rankingu Buildera to zestawienie firm o najlepszej sytuacji finansowej. Kolejna edycja zakończyła się na początku kwietnia 2025 r.

XXXIV Forum 100 – fotorelacja

XXXIV Forum 100 – fotorelacja

W ubiegłym tygodniu odbyła się XXXIV edycja Forum 100. Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części fotorelacji.