Ekspansja Wkręt-Metu w Azji

Autor: |Data publikacji:

Klimas Wkręt-Met rozbudowuje swoją sprzedaż. Firma właśnie otworzyła nowe biuro zagraniczne, rozwija także sklep internetowy.

Producent złączy, wkrętów i zamocowań otworzył na początku listopada swoje biuro w Indiach, w mieście Pune. Jest to pierwsza placówka handlowa Wkręt-Metu w Indiach. Jednak w tym kraju już od kilku lat firma sprzedaje swoje produkty, bo współpracuje z 11 partnerami handlowymi. Wkręt-Met zdecydował się na inwestowanie w Indiach z kilku powodów. Jest to duży rynek, klienci są zainteresowani bogatym asortymentem firmy, a także korzystną ceną w stosunku do jakości. W nowym biurze planowane są spotkania z klientami, prezentacje produktów oraz szkolenia.

Nowe biuro Wkręt-Metu w Indiach.

Natomiast w Polsce od czerwca zeszłego roku działa platforma sprzedażowa e-klimas.com. To narzędzie internetowe służące do sprzedaży i skierowane do odbiorców biznesowych Wkręt-Metu. Według firmy, właśnie w okresie pandemii narzędzie stało się bardzo pomoce w sprzedaży, ale też w komunikacji z partnerami handlowymi. Platforma była pomocna dla firmy w działalności handlowej szczególnie w trudnych miesiącach na początku pandemii, gdy utrudnione były spotkania. Sprzedaż online wpłynęła pozytywnie także na ogólne wyniki sprzedażowe. Po niemal półtora roku działania platformy, firma jest zadowolona z efektów działania tego kanału sprzedaży.

Nowe biuro Wkręt-Metu w Indiach.

Zobacz również

Fakro otwiera fabrykę w USA

Fakro otwiera fabrykę w USA

Fakro w USA uruchamia fabrykę schodów strychowych. Mieści się ona w miejscowości Elizabeth City w Karolinie Północnej.

XV Kongres Stolarki Polskiej już w przyszłym tygodniu

XV Kongres Stolarki Polskiej już w przyszłym tygodniu

W dniach 22–23 maja w Hotelu Warszawianka w Jachrance odbędzie się XV Kongres Stolarki Polskiej organizowany przez Związek POiD.

„Czyste Powietrze” winne miliony złotych. Wykonawcy protestują

„Czyste Powietrze” winne miliony złotych. Wykonawcy protestują

Fala protestów w związku z nierozliczonymi umowami w ramach programu „Czyste Powietrze”. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zalega z wypłatami pojedynczym firmom nawet po kilkadziesiąt milionów złotych.