Eko-Okna z kolejną zmianą na stanowisku prezesa!

Red.: |Data publikacji:

Eko-Okna mają nowego prezesa. Wszystko za sprawą rezygnacji z tej funkcji Adama Wajdy, co nastąpiło 27 grudnia 2021 roku.

W Eko-Oknach mamy kolejną zmianę na stanowisku prezesa. Z tej funkcji zaraz po świętach, w dniu 27 grudnia 2021 roku, zrezygnował Adam Wajda. Jego obowiązki przejęła Joanna Łyko jako pełniąca obowiązki prezesa. Dotychczas pracowała w Eko-Oknach na stanowisku dyrektora pionu administracji.

Joanna Łyko związana jest z Eko-Oknami od niemal 14 lat. Zaczynała na stanowisku referenta ds. kadr i płac w dziale personalnym. Jej bezpośrednią przełożoną była wówczas Katarzyna Kłosek, żona założyciela firmy, Mateusza Kłoska. Joanna Łyko wkrótce awansowała i zaczęła pełnić w Eko-Oknach kierownicze role. Od kilku lat jest w zarządzie firmy, ściśle współpracowała z dyrektorem zarządzającym i prezesem. Jak podaje wewnętrzna gazeta firmy Magazyn Eko-Okna, Joanna Łyko cieszy się dużym zaufaniem Mateusza Kłoska.

Adam Wajda funkcję prezesa pełnił od sierpnia 2021 roku (pisaliśmy o tym TUTAJ). Teraz przeszedł na poprzednie stanowisko, czyli dyrektora operacyjnego firmy. Zarządza on obecnie działem księgowości, finansów, handlu czy marketingu.

To nie koniec zmian na stanowiskach kierowniczych. Iwona Muszyńska w grudniu 2021 roku została mianowana na stanowisko dyrektora marketingu (wcześniej była dyrektorem handlowym w Eko-Oknach). Ta zmiana podyktowana jest prawdopodobnie powrotem Michała Maciejewskiego do Eko-Okien (pisaliśmy o tym TUTAJ) i jego ponownego objęcia stanowiska dyrektora handlowego.

Zobacz również

Pięćdziesiąt najlepszych okien i drzwi w Polsce

Pięćdziesiąt najlepszych okien i drzwi w Polsce

Po kilkuletniej przerwie po raz szósty zostały wybrane najlepsze okna i drzwi w Polsce w konkursie TopTen Hacks 2022.

ML System notuje niemal 40-procentowy wzrost sprzedaży

ML System notuje niemal 40-procentowy wzrost sprzedaży

ML System podliczył wyniki za trzy kwartały bieżącego roku. Firma odnotowała wzrost wartości sprzedaży o 39 proc.

AGC: w Europie spada popyt na szkło

AGC: w Europie spada popyt na szkło

AGC podliczył wyniki za trzy kwartały. Spółka jednocześnie informuje, że popyt na szkło w Europie spada, co wymaga korekt w działalności.

1