Eko-Okna mają nowego dyrektora handlowego

Red.: PG |Data publikacji: 2020-09-04

Po odejściu Michała Maciejewskiego z Eko-Okien w czerwcu tego roku, branża zastanawiała się nad tym, kto zastąpi tego menadżera na stanowisku dyrektora handlowego. Właśnie poznaliśmy odpowiedź.

Nową dyrektorką handlową największego producenta okien w Europie została Iwona Muszyńska. Funkcję tę objęła z początkiem września. Nowa menadżerka w Eko-Oknach obecna jest w branży stolarki od niemal dekady. Od 2012 r. aż do objęcia nowego stanowiska w firmie z Kornic związana była z nowosądeckim Dako. Swoją karierę zaczynała tam jako specjalista ds. sprzedaży na rynku francuskojęzycznym. Następnie była koordynatorem sprzedaży na tym rynku. Od listopada 2015 r. piastowała stanowisko dyrektora ds. sprzedaży na rynku belgijskim, gdzie zarządzała zespołem sprzedaży i odpowiadała za pozyskiwanie nowych i utrzymywanie bieżących kontaktów z klientami.

Iwona Muszyńska jest absolwentką Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Jak wynika z informacji zawartych w jednym z serwisów społecznościowych, udziela się w kilku organizacjach – jest prezesem Tarnowskiego Wolontariatu Misyjnego oraz członkiem Stowarzyszenia Moje Marzenia Spełniają Się (MMS). W przeszłości odpowiedzialna była za otwarcie i kierowanie placówką przedszkolną  w Republice Środkowoafrykańskiej w ramach francuskiej organizacji Katolicka Delegacja na rzecz Współpracy (Délégation Catholique pour la Coopération).

W czerwcu informowaliśmy, że dotychczasowy dyrektor handlowy w Eko-Oknach, Michał Maciejewski, po 10 latach pracy rozstał się z firmą (pisaliśmy o tym TUTAJ). Niedawno poznaliśmy jego nowe miejsce zatrudnienia – okazało się, że Maciejewski został szefem sprzedaży w Alsecco (szczegóły)

Zobacz również

Kolejna inwestycja Erkado w Radomiu

Kolejna inwestycja Erkado w Radomiu

Otrzymaliśmy właśnie informację o starcie nowej inwestycji tej firmy pod Radomiem. W Wośnikach ruszyła budowa budynku magazynowego wraz zapleczem technicznym dla radomskiej fabryki Erkado.

Niemiecki rynek drzwi wewnętrznych urósł i rosnąć będzie

Niemiecki rynek drzwi wewnętrznych urósł i rosnąć będzie

Rynek drzwi wewnętrznych w Niemczech znacznie wzrósł w ubiegłym roku. Jednak według danych Branchenradar.com, wzrosty pochodziły wyłącznie z sektora mieszkaniowego. Ten rok będzie jeszcze lepszy.

Wielka wymiana stolarki we Włoszech

Wielka wymiana stolarki we Włoszech

Włosi planują do końca roku duża wymianę okien i drzwi. Około 20 na 100 Włochów planuje przeprowadzić wymianę stolarki w swoich domach.

1