Eko-Okna mają nowego dyrektora handlowego

Red.: PG |Data publikacji: 2020-09-04

Po odejściu Michała Maciejewskiego z Eko-Okien w czerwcu tego roku, branża zastanawiała się nad tym, kto zastąpi tego menadżera na stanowisku dyrektora handlowego. Właśnie poznaliśmy odpowiedź.

Nową dyrektorką handlową największego producenta okien w Europie została Iwona Muszyńska. Funkcję tę objęła z początkiem września. Nowa menadżerka w Eko-Oknach obecna jest w branży stolarki od niemal dekady. Od 2012 r. aż do objęcia nowego stanowiska w firmie z Kornic związana była z nowosądeckim Dako. Swoją karierę zaczynała tam jako specjalista ds. sprzedaży na rynku francuskojęzycznym. Następnie była koordynatorem sprzedaży na tym rynku. Od listopada 2015 r. piastowała stanowisko dyrektora ds. sprzedaży na rynku belgijskim, gdzie zarządzała zespołem sprzedaży i odpowiadała za pozyskiwanie nowych i utrzymywanie bieżących kontaktów z klientami.

Iwona Muszyńska jest absolwentką Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Jak wynika z informacji zawartych w jednym z serwisów społecznościowych, udziela się w kilku organizacjach – jest prezesem Tarnowskiego Wolontariatu Misyjnego oraz członkiem Stowarzyszenia Moje Marzenia Spełniają Się (MMS). W przeszłości odpowiedzialna była za otwarcie i kierowanie placówką przedszkolną  w Republice Środkowoafrykańskiej w ramach francuskiej organizacji Katolicka Delegacja na rzecz Współpracy (Délégation Catholique pour la Coopération).

W czerwcu informowaliśmy, że dotychczasowy dyrektor handlowy w Eko-Oknach, Michał Maciejewski, po 10 latach pracy rozstał się z firmą (pisaliśmy o tym TUTAJ). Niedawno poznaliśmy jego nowe miejsce zatrudnienia – okazało się, że Maciejewski został szefem sprzedaży w Alsecco (szczegóły)

Zobacz również

Wielkie zmiany w AIB

Wielkie zmiany w AIB

AIB w pierwszym półroczu otworzyło nową fabrykę, zmieniło logotyp i utworzyło nowa markę AIB+. Planuje także uruchomienie nowej linii.

SCM wyda 100 mln euro na badania

SCM wyda 100 mln euro na badania

SCM planuje wydać 100 mln euro na badania i rozwój. Połowę wydatków sfinansuje z linii kredytowej od Europejskiego Banku Inwestycyjnego.

Polska z dużym wpływem na wyniki Grupy Schüco

Polska z dużym wpływem na wyniki Grupy Schüco

Grupa Schüco zamknęła rok 2020 z obrotami w wysokości 1,695 mld euro, co było nieznacznie gorszym wynikiem niż ten osiągnięty w 2019 roku. Okazuje się, że Polska odegrała kluczową rolę przy odnotowanych przez firmę wzrostach sprzedaży działu tworzyw sztucznych.

1