DTM System wychodzi z kryzysu obronną ręką

Red.: AK |Data publikacji: 2020-10-07

Jak przekazał nam Michał Domaradzki, manager ds. handlowych i marketingu w firmie DTM System, pandemia spowodowała, że realizacja wcześniejszych planów firmy stała się niemożliwa. Firma odnotowała duże spadki, jednak wszystko wskazuje na to, że 2020 zamknie z rekordowym wynikiem.

Siedziba firmy DTM System

DTM System w kwietniu 2020 odnotował spadek obrotów o ponad 20 proc. w porównaniu do kwietnia 2019 r. i 4 proc. spadku w maju 2020 r. w porównaniu z majem 2019 r. Firmie udało się odbić w czerwcu i II kwartał zakończyła z wynikiem zbliżonym do II kwartału roku 2019. Półrocze, ze względu na bardzo dobry I kwartał 2020 r, zakończyło się z 12 proc. wzrostem.

Z kolei, jak wynika z danych firmy, III kwartał okazał się najlepszym w historii sprzedaży. Tracking roczny w oparciu o wynik średniomiesięczny, prognozuje sprzedaż na koniec 2020 roku na poziomie 22 proc. wzrostu w skali rocznej, oczywiście, jak zastrzega Michał Domaradzki, pod warunkiem, że nie nastąpią kolejne nieprzewidywalne zdarzenia losowe.

Zobacz również

Mercor imponująco zamknął rok 2020

Mercor imponująco zamknął rok 2020

Grupa Mercor zamyka rok 2020 ze znacznym wzrostem i wita w strukturach nową spółkę.

Geze zaprasza do swojego stoiska na Bau online

Geze zaprasza do swojego stoiska na Bau online

Geze w tym roku obecne było podczas targów Bau online. Firma w swoim stoisku prezentowała szereg nowości.

Forum Branżowe zmienia się dla Ciebie!

Forum Branżowe zmienia się dla Ciebie!

Miesięcznik Forum Branżowe rozpoczyna 2021 r. wielkimi zmianami! Styczniowy numer naszego magazynu  to prezentacja nowego layoutu oraz odświeżona zawartość, a wszystko po to, by codziennie dostarczać Państwu najważniejsze informacje w nowoczesnej formie zarówno w internecie, jak i na papierze.

1