Czytaj nas swobodnie, gdziekolwiek będziesz

Red.: |Data publikacji:

Forum Branżowe od długiego czasu uznawane jest za medium branżowe o najnowocześniejszych formach komunikacji. Regularnie proponujemy naszym partnerom nowe sposoby dotarcia ze swoim przekazem do potencjalnych klientów i dążymy do tego, by branża otrzymywała najświeższe informacje ze świata stolarki. Tak jest również z naszą letnią propozycją.

Na czas społecznej izolacji, biorąc sobie do serca komunikat #ZostańwDomu udostępniliśmy Wam trzy numery „Forum Branżowego” do bezpłatnego pobierania. Przed nami czas wakacji, lato, odpoczynek – gdziekolwiek będziecie, trzymajcie rękę na pulsie. Nadal możecie czytać „Forum Branżowe” w dowolnym miejscu i czasie.

Magazyn „Forum Branżowe” to pismo skoncentrowane na branży stolarki otworowej. W praktyczny sposób porusza kwestie rynkowe, ekonomiczne i technologiczne. Informuje o nowościach i innowacyjnych rozwiązaniach.

Dlaczego warto?

  • Śledź wydarzenia z branży

Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje o kluczowych wydarzeniach branży stolarki.

Dowiedz się, jakie technologie są stosowane obecnie i jakie mogą pojawić się w przyszłości w branży stolarki budowlanej.

  • Korzystaj z pomocy prawno-administracyjnej

Zapoznaj się z nowelizacjami przepisów i przydatnymi poradami dotyczącymi ważnych problemów w segmencie stolarki.

Poznaj wiele ciekawych rozwiązań i dowiedz się jak z nurtującymi Cię problemami radzą sobie przedstawiciele branży w Polsce i za granicą.

  • Otrzymuj praktyczne porady

Korzystaj z wiedzy i doświadczenia innych, sprawdzaj najskuteczniejsze rozwiązania i stosowane praktyki.

Zamów prenumeratę i przekonaj się sam! Napisz do nas na adres: prenumerata@forumbranzowe.com

Dostęp do elektronicznych wydań miesięcznika przysługuje także w ramach Pakietu Medialnego, usługi prasowej promującej firmę. Więcej o możliwościach i korzyściach Pakietu Medialnego dowiesz się TUTAJ

Zobacz również

Miliardy na ulgi i dotacje do okien

Miliardy na ulgi i dotacje do okien

W najbliższym czasie spodziewać się można większego zainteresowania dotacjami z programu Czyste Powietrze, gdyż zwiększone zostaną stawki dofinansowania kosztów kwalifikowanych.

Compremum notuje wzrost przychodów w segmencie stolarki

Compremum notuje wzrost przychodów w segmencie stolarki

Compremum podsumowało pierwsze półrocze pod względem finansowym. Spółka ma także nowego prezesa, został nim Paweł Piotrowski.

Wielkie premiery w Gliwicach

Wielkie premiery w Gliwicach

MACO Polska rozpoczyna dziś swoją trasę po Polsce z mobilnym showroomem. Pierwszy przystanek – siedziba firmy w Gliwicach. Goście będą mogli zapoznać się ze światowymi premierami firmy, które nie były jeszcze publicznie prezentowane.

1