Czytaj nas swobodnie, gdziekolwiek będziesz

Red.: PG |Data publikacji: 2020-06-25

Forum Branżowe od długiego czasu uznawane jest za medium branżowe o najnowocześniejszych formach komunikacji. Regularnie proponujemy naszym partnerom nowe sposoby dotarcia ze swoim przekazem do potencjalnych klientów i dążymy do tego, by branża otrzymywała najświeższe informacje ze świata stolarki. Tak jest również z naszą letnią propozycją.

Na czas społecznej izolacji, biorąc sobie do serca komunikat #ZostańwDomu udostępniliśmy Wam trzy numery „Forum Branżowego” do bezpłatnego pobierania. Przed nami czas wakacji, lato, odpoczynek – gdziekolwiek będziecie, trzymajcie rękę na pulsie. Nadal możecie czytać „Forum Branżowe” w dowolnym miejscu i czasie.

Magazyn „Forum Branżowe” to pismo skoncentrowane na branży stolarki otworowej. W praktyczny sposób porusza kwestie rynkowe, ekonomiczne i technologiczne. Informuje o nowościach i innowacyjnych rozwiązaniach.

Dlaczego warto?

  • Śledź wydarzenia z branży

Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje o kluczowych wydarzeniach branży stolarki.

Dowiedz się, jakie technologie są stosowane obecnie i jakie mogą pojawić się w przyszłości w branży stolarki budowlanej.

  • Korzystaj z pomocy prawno-administracyjnej

Zapoznaj się z nowelizacjami przepisów i przydatnymi poradami dotyczącymi ważnych problemów w segmencie stolarki.

  • Czytaj opinie ekspertów

Poznaj wiele ciekawych rozwiązań i dowiedz się jak z nurtującymi Cię problemami radzą sobie przedstawiciele branży w Polsce i za granicą.

  • Otrzymuj praktyczne porady

Korzystaj z wiedzy i doświadczenia innych, sprawdzaj najskuteczniejsze rozwiązania i stosowane praktyki.

Zamów prenumeratę i przekonaj się sam! Napisz do nas na adres: prenumerata@forumbranzowe.com

Dostęp do elektronicznych wydań miesięcznika przysługuje także w ramach Pakietu Medialnego, usługi prasowej promującej firmę. Więcej o możliwościach i korzyściach Pakietu Medialnego dowiesz się TUTAJ

Zobacz również

Akzo Nobel nie podniósł swoich cen

Akzo Nobel nie podniósł swoich cen

AkzoNobel, koncern specjalizujący się w dziedzinie farb i powłok przemysłowych, ogłosił swoje wyniki za II kwartał 2021 roku. W tym okresie koncern zwiększył swoje przychody o 26 proc. i osiągnął 335 mln EUR skorygowanego zysku operacyjnego.

Somfy notuje wzrost sprzedaży o ponad 40 proc.

Somfy notuje wzrost sprzedaży o ponad 40 proc.

Somfy podsumowało pierwsze półrocze, sprzedaż nie tylko w porównaniu do roku 2020 była wyższa (o ok. 40 proc.), ale wyższa i to o 30 proc. była także w porównaniu do roku 2019.

Dako odważnie kontynuuje inwestycje

Dako odważnie kontynuuje inwestycje

Tuż obok siedziby Dako w Nowym Sączu wielki plac budowy. Trwają prace nad powstaniem nowej hali produkcyjnej i showroomu, które zakończyć mają się do końca roku.

1