Czytaj nas swobodnie, gdziekolwiek będziesz

Red.: PG |Data publikacji: 2020-06-25

Forum Branżowe od długiego czasu uznawane jest za medium branżowe o najnowocześniejszych formach komunikacji. Regularnie proponujemy naszym partnerom nowe sposoby dotarcia ze swoim przekazem do potencjalnych klientów i dążymy do tego, by branża otrzymywała najświeższe informacje ze świata stolarki. Tak jest również z naszą letnią propozycją.

Na czas społecznej izolacji, biorąc sobie do serca komunikat #ZostańwDomu udostępniliśmy Wam trzy numery „Forum Branżowego” do bezpłatnego pobierania. Przed nami czas wakacji, lato, odpoczynek – gdziekolwiek będziecie, trzymajcie rękę na pulsie. Nadal możecie czytać „Forum Branżowe” w dowolnym miejscu i czasie.

Magazyn „Forum Branżowe” to pismo skoncentrowane na branży stolarki otworowej. W praktyczny sposób porusza kwestie rynkowe, ekonomiczne i technologiczne. Informuje o nowościach i innowacyjnych rozwiązaniach.

Dlaczego warto?

  • Śledź wydarzenia z branży

Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje o kluczowych wydarzeniach branży stolarki.

  • Poznaj najnowsze technologie

Dowiedz się, jakie technologie są stosowane obecnie i jakie mogą pojawić się w przyszłości w branży stolarki budowlanej.

  • Korzystaj z pomocy prawno-administracyjnej

Zapoznaj się z nowelizacjami przepisów i przydatnymi poradami dotyczącymi ważnych problemów w segmencie stolarki.

  • Czytaj opinie ekspertów

Poznaj wiele ciekawych rozwiązań i dowiedz się jak z nurtującymi Cię problemami radzą sobie przedstawiciele branży w Polsce i za granicą.

  • Otrzymuj praktyczne porady

Korzystaj z wiedzy i doświadczenia innych, sprawdzaj najskuteczniejsze rozwiązania i stosowane praktyki.

Zamów prenumeratę i przekonaj się sam! Napisz do nas na adres: prenumerata@forumbranzowe.com

Dostęp do elektronicznych wydań miesięcznika przysługuje także w ramach Pakietu Medialnego, usługi prasowej promującej firmę. Więcej o możliwościach i korzyściach Pakietu Medialnego dowiesz się TUTAJ

Zobacz również

Pryzmet na finiszu budowy nowego zakładu

Pryzmet na finiszu budowy nowego zakładu

Pryzmet kończy budowę swojej nowej siedziby. Powierzchnia magazynowa, jaką dysponuje firma, zwiększyła się trzykrotnie, a biurowa dwukrotnie. Powstała także nowa lakiernia. 

Alsecco jako jeden z największych producentów w Polsce?

Alsecco jako jeden z największych producentów w Polsce?

Alsecco poinformował, że szuka działki inwestycyjnej, gdzie będzie mógł zbudować nowy zakład. Firma, które obecnie eksportuje 80 proc. swoich wyrobów, chce zwiększyć produkcję czterokrotnie.

Bądź aktywny komunikacyjnie z naszymi mediami

Bądź aktywny komunikacyjnie z naszymi mediami

Forum Branżowe nie zwalnia tempa i namawia do firmowej aktywności również na jesień. W tym okresie warto zwrócić uwagę na coraz popularniejsze formy multimedialne, takie jak webinaria, podcasty oraz uzupełniający treści naszego miesięcznika serwis internetowy.

1