Coraz bliżej do targów Fastener Poland

Red.: |Data publikacji:

150 wystawców z 15 krajów, konferencja „Ekologia i ekonomia w branży elementów złącznych – wyzwania i szanse”, spotkania z ekspertami i innowacje technologiczne – tak w skrócie zapowiada się 6. edycja Fastener Poland, która połączy branżowych specjalistów, a tematem przewodnim będzie ekologia.

To jedyne takie spotkanie zakupowe w Europie Środkowo-Wschodniej. Na targi przyjadą nabywcy z branż, wykorzystujących elementy złączne do produkcji swoich wyrobów. Organizatorzy liczą, że wydarzenie odwiedzą handlowcy również z branży stolarki otworowej. 6. edycja Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia Fastener Poland odbędzie się w dniach 18 – 19 października w EXPO Kraków.

„Forum Branżowe” objęło targi swoim patronatem. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ. Bezpłatnie zarejestrować się można TUTAJ.

Zobacz również

Sprzedaż okien w Niemczech zależy od landu

Sprzedaż okien w Niemczech zależy od landu

W całych Niemczech w 2023 roku sprzedano o 1,5 mln mniej jednostek okiennych. Jednak dwa kraje związkowe odnotowały wzrost.

Hydro: miniony rok był pełny wyzwań

Hydro: miniony rok był pełny wyzwań

W zakończonym właśnie roku Hydro odnotowało spadek przychodów ze sprzedaży, a także zysków. Na ten wynik wpłynął m.in. spadek cen aluminium.

Sprzedawcy okien: sytuacja się ustabilizowała, ale rynek jest trudny

Sprzedawcy okien: sytuacja się ustabilizowała, ale rynek jest trudny

Handlowcy widzą niewielką poprawę, jeśli chodzi o sprzedaż okien. Dużo klientów korzysta z dofinansowania z programu "Czyste Powietrze".

1