W 29. odcinku podcastu Branżowisko Paweł Gregorczyk (ForumBranzowe.com) oraz Karol Klos (DomBezpieczny.com) rozmawiają m.in. o nowym wydarzeniu branżowym, którego pierwsza edycja odbyła się w połowie listopada w Katowicach. Mowa o 4 Buildings, czyli evencie poświęconym budownictwu przyszłości, budownictwu zrównoważonemu i odnawialnym źródłom energii.
Drugim ważnym tematem jest eksport polskiej stolarki. Wiele wskazuje na to, że 2019 r. będzie rokiem wyhamowania, a 2020 r. może być pod tym względem jeszcze mniej optymistyczny. Tak wskazują eksperci Centrum Analiz Branżowych oraz Santander Banku Polska. Wątków poruszanych w podcaście jest oczywiście znacznie więcej, w tym garść branżowych plotek, „Krótki przegląd ekonomiczny” i oczywiście niezawodny suchar! Przez cały odcinek przewija się też bardzo przyjemny dla jednego z prowadzących wątek… urlopu (stąd iście wakacyjny strój!).
W Branżowisku rozmawiamy o branży stolarki budowlanej, analizujemy, wyciągamy wnioski i, mamy nadzieję, tworzymy nową przestrzeń do dyskusji na te tematy.
Dołącz do grupy Branżowisko na Facebooku! Komentujmy, rozmawiajmy, inspirujmy się! Bardzo nam zależy, abyście współtworzyli z nami Branżowisko.
Słuchaj nas na Spotify
Słuchaj nas na iTunes
Słuchaj nas na Google Podcasts
Słuchaj nas na Spreaker
Serwis internetowy Forum Branżowego
Strona internetowa Domu Bezpiecznego
Zobacz również
Branżowisko #220 – podsumowanie targów Budma, Fimtec na WinDoor-Tech 2025
W pierwszym w 2025 roku odcinku podcastu "Branżowisko" nadajemy z Poznania, a konkretniej z targów Budma/WinDoor-Tech 2025, gdzie ugościła nas firma Fimtec Polska.
„Cafe Branżowisko” #2 – „Czyste Powietrze”, rynek magazynowy i szanse w Ukrainie
Dostępny jest drugi odcinek podcastu „Cafe Branżowisko”. Rozmawiamy z Tomaszem Chmielewskim, dyrektor zarządzającym Novoferm Polska.
30-lecie Veka Polska
W ubiegłym roku polski oddział Veki świętował 30-lecie działalności. Z tej okazji zorganizowano galę, która została uwieczniona w materiale wideo.