Branża stolarki spotyka się w Warszawie – rusza XXXIV Forum 100

Autor: |Data publikacji:

Już za chwilę, o godzinie 10:30, w Teatrze Powszechnym im. Zygmunta Hübnera w Warszawie rozpocznie się XXXIV edycja Forum 100 – kluczowego wydarzenia dla sektora stolarki otworowej. Uczestnicy licznie gromadzą się na miejscu, gotowi do wymiany doświadczeń i dyskusji na temat przyszłości branży.​

W wydarzeniu weźmie udział ponad 180 osób, z czego 40 proc. stanowią producenci, co podkreśla unikatowy charakter Forum 100 na tle innych wydarzeń branżowych.​ Zapowiada się spotkanie pełne merytorycznych treści, aktualnych tematów i praktycznej wiedzy, z udziałem kadry zarządzającej firm z sektora.​

Forum 100

Tematyka XXXIV Forum 100 została starannie dobrana, aby odpowiedzieć na aktualne wyzwania i pytania stojące przed branżą stolarki otworowej. W obliczu dynamicznych zmian rynkowych oraz politycznych, kluczowe staje się zrozumienie wyników sektora za 2024 rok i wyznaczenie perspektyw na nadchodzący rok. Główny analityk CAB, Maksymilian Miros, przedstawi szczegółową analizę, która dostarczy cennych informacji na temat kondycji rynku oraz prognoz na przyszłość. Uczestnicy zapoznają się również z danymi dotyczącymi rynku amerykańskiego.

Amerykanista Andrzej Kohut omówi, jak wyniki niedawnych wyborów w USA mogą wpłynąć na sytuację polskich eksporterów i firm. Uczestnicy otrzymają również praktyczne wskazówki dotyczące unikania błędów przy planowaniu sprzedaży na amerykańskim rynku. Zapoznają się również z najnowszymi rozwiązaniami produktowymi, co pozwoli im lepiej dostosować swoje strategie do zmieniających się warunków rynkowych.​

Forum 100 to także doskonała okazja do networkingu i rozmów o rynku z czołowymi menedżerami z branży. Spotkanie to sprzyja wymianie doświadczeń i nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych. Zachęcamy do śledzenia relacji z wydarzenia w naszych mediach społecznościowych.

Zobacz również

Konkurs kalendarzy 2026 rozstrzygnięty! Poznaj zwycięzców

Konkurs kalendarzy 2026 rozstrzygnięty! Poznaj zwycięzców

Zakończyła się siódma edycja naszego dorocznego konkursu na najlepsze kalendarze branży stolarki. Internauci wybrali zwycięzców poszczególnych kategorii. Konkurs kalendarzy - sprawdź wyniki!

Czytaj lutowe „Forum Branżowe” (2/2026)

Czytaj lutowe „Forum Branżowe” (2/2026)

Dostępny jest już lutowy numer miesięcznika „Forum Branżowe” (02/2026). Gościem wydania jest Bartosz Tafliński, prezes zarządu firmy Anwis.

R+T Asia 2026: ruszyła rejestracja na targi w Szanghaju

R+T Asia 2026: ruszyła rejestracja na targi w Szanghaju

21. edycja targów R+T Asia zaplanowana w dniach 27–29 maja 2026 roku w National Exhibition and Convention Center (NECC).