Amerykańskie targi IBS tylko w formule online

Red.: |Data publikacji:

Ze względu na sytuację pandemiczną i obowiązujące w związku z tym ograniczenia w podróżowaniu, amerykańskie targi International Builders’ Show (IBS) nie odbędą się w formie fizycznej.

Targi IBS miały odbyć się w ramach ósmej edycji International Builders’ Show, równolegle z Kitchen & Bath Industry Show w dniach 9-11 lutego 2021 r. Tym razem miejscem imprezy miało być Orange County Convention Center w Orlando na Florydzie. Tradycyjnie już dzień wcześniej miały odbyć się wydarzenia online w ramach tej imprezy. W związku z decyzją o rezygnacji z fizycznego wydarzenia, formuła online zostanie wzbogacona i rozszerzona o nowe atrakcje. Organizatorem targów IBS jest Krajowe Stowarzyszenie Budowniczych Domów (National Association of Home Builders – NAHB).

Chuck Fowke, prezes NAHB:

Ze względu na dużą ostrożność, jak i troskę o bezpieczeństwo naszych wystawców, uczestników imprezy oraz tysięcy pracowników, którzy wspierają najważniejsze wydarzenie w branży budownictwa mieszkaniowego w USA, uważamy, że jedynym rozsądnym kierunkiem jest uczynienie tegorocznych targów wydarzeniem wirtualnym. Mamy na tapecie masę wspaniałych, wirtualnych programów edukacyjnych, innowacyjnych produktów oraz usług, jak i warsztatów. Jesteśmy bardzo podekscytowani pokazem w 2021 r. Jest to okazja do ustanowienia precedensu dla branży i stworzenia dynamicznych wirtualnych targów. Nie możemy się doczekać imprezy Design & Construction Week.

Nowy wirtualny format ma umożliwić uczestnikom zapoznanie się z najnowszymi premierami produktów oraz najnowocześniejszymi rozwiązaniami w zakresie budowy i projektowania, wysłuchanie opinii czołowych liderów branży oraz wzięcie udziału w kursach edukacyjnych online z dowolnego miejsca na świecie.

Poprzednia edycja targów IBS miała miejsce w Las Vegas w dniach 21-23 stycznia 2020 r. Wśród wystawców były również firmy reprezentujące polską branżę stolarkę (m.in. Oknoplast, Fakro, Bertrand). Relację z tego wydarzenia można przeczytać w artykule:

Jesteśmy na targach w Las Vegas!

Łączyliśmy się też na żywo z Karolem Klosem, który brał udział w targach IBS w Las Vegas w naszym podcaście Branżowisko. Zachęcamy do obejrzenia tej rozmowy:

Zobacz również

Nice ma nową strategię działania do 2025 r.

Nice ma nową strategię działania do 2025 r.

Nice opublikował swój pierwszy Raport Zrównoważonego Rozwoju. Firma prezentuje w nim nową strategię rozwoju.

Nowe showroomy Dako i Aluprofu

Nowe showroomy Dako i Aluprofu

Dako otworzył właśnie swój nowy showroom w swojej siedzibie w Nowym Sączu. Także Aluprof inwestuje w salon, który otworzy w Wietnamie.

Slonawy chce inwestować w sprzedaż w USA

Slonawy chce inwestować w sprzedaż w USA

Compremum podliczyło wyniki ze sprzedaży za trzy kwartały. Spółka osiągnęła sprzedaż ponad 167 mln zł, w tym 13 proc. to stolarka.

1