Amerykańskie targi IBS tylko w formule online

Autor: |Data publikacji:

Ze względu na sytuację pandemiczną i obowiązujące w związku z tym ograniczenia w podróżowaniu, amerykańskie targi International Builders’ Show (IBS) nie odbędą się w formie fizycznej.

Targi IBS miały odbyć się w ramach ósmej edycji International Builders’ Show, równolegle z Kitchen & Bath Industry Show w dniach 9-11 lutego 2021 r. Tym razem miejscem imprezy miało być Orange County Convention Center w Orlando na Florydzie. Tradycyjnie już dzień wcześniej miały odbyć się wydarzenia online w ramach tej imprezy. W związku z decyzją o rezygnacji z fizycznego wydarzenia, formuła online zostanie wzbogacona i rozszerzona o nowe atrakcje. Organizatorem targów IBS jest Krajowe Stowarzyszenie Budowniczych Domów (National Association of Home Builders – NAHB).

Chuck Fowke, prezes NAHB:

Ze względu na dużą ostrożność, jak i troskę o bezpieczeństwo naszych wystawców, uczestników imprezy oraz tysięcy pracowników, którzy wspierają najważniejsze wydarzenie w branży budownictwa mieszkaniowego w USA, uważamy, że jedynym rozsądnym kierunkiem jest uczynienie tegorocznych targów wydarzeniem wirtualnym. Mamy na tapecie masę wspaniałych, wirtualnych programów edukacyjnych, innowacyjnych produktów oraz usług, jak i warsztatów. Jesteśmy bardzo podekscytowani pokazem w 2021 r. Jest to okazja do ustanowienia precedensu dla branży i stworzenia dynamicznych wirtualnych targów. Nie możemy się doczekać imprezy Design & Construction Week.

Nowy wirtualny format ma umożliwić uczestnikom zapoznanie się z najnowszymi premierami produktów oraz najnowocześniejszymi rozwiązaniami w zakresie budowy i projektowania, wysłuchanie opinii czołowych liderów branży oraz wzięcie udziału w kursach edukacyjnych online z dowolnego miejsca na świecie.

Poprzednia edycja targów IBS miała miejsce w Las Vegas w dniach 21-23 stycznia 2020 r. Wśród wystawców były również firmy reprezentujące polską branżę stolarkę (m.in. Oknoplast, Fakro, Bertrand). Relację z tego wydarzenia można przeczytać w artykule:

Jesteśmy na targach w Las Vegas!

Łączyliśmy się też na żywo z Karolem Klosem, który brał udział w targach IBS w Las Vegas w naszym podcaście Branżowisko. Zachęcamy do obejrzenia tej rozmowy:

Zobacz również

Konkurs kalendarzy rozstrzygnięty! Poznaj zwycięzców

Konkurs kalendarzy rozstrzygnięty! Poznaj zwycięzców

Zakończyła się siódma edycja naszego dorocznego konkursu na najlepsze kalendarze branży stolarki. Internauci wybrali zwycięzców poszczególnych kategorii. Konkurs kalendarzy - sprawdź wyniki!

Diamenty Forbesa – znamy laureatów 2025

Diamenty Forbesa – znamy laureatów 2025

Diamenty Forbesa wskazują firmy w najlepszej kondycji finansowej. Organizator ogłosił właśnie, które z nich zostały wyróżnione w tegorocznej, już siedemnastej, edycji. Statuetki będą wręczane na galach, które odbędę się wiosną i latem roku 2025. Wśród docenionych są również przedstawiciele branży stolarki.

Wystawcy na targach Budma/WinDoor-Tech 2025 (Zdjęcia)

Wystawcy na targach Budma/WinDoor-Tech 2025 (Zdjęcia)

Trwają targi Budma/Windoor-Tech 2025, w których uczestniczy wiele firm branży stolarki. Przygotowaliśmy dla Was galerię zdjęć ze stoisk wystawców poznańskich targów.