Aluron zatrudnił nowych menadżerów

Red.: |Data publikacji:

Aluron, producent systemów aluminiowych z Zawiercia, poinformował, że do kadry menadżerskiej firmy dołączył nowy dyrektor Działu Badań i Rozwoju, regionalna dyrektorka sprzedaży oraz menadżerka ds. marketingu i PR-u.

Artur Blukacz został nowym dyrektorem Działu Badań i Rozwoju firmy Aluron. Przez kilka ostatnich lat piastował on funkcję dyrektora R&D w Yawalu. Jest absolwentem Politechniki Częstochowskiej oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Od 1997 roku związany jest z branżą systemów aluminiowych i ma wyrobioną pozycję eksperta w świecie architektonicznych systemów aluminiowych.

Artur Blukacz, dyrektor Działu Badań i Rozwoju firmy Aluron:

Cieszę się z możliwości współpracy z multisystemodawcą, który naprawdę rozumie potrzeby rynku i swoich partnerów biznesowych. Systemy zaprojektowane przez dział badań i rozwoju Aluronu odznaczają się najwyższą jakością i zaawansowaną technologią. Firma stawia na kompleksowość i funkcjonalność produkowanych rozwiązań, co osobiście również dla mnie odgrywa kluczową rolę.

Nową menadżerką w Aluronie jest również Katarzyna Bieńkowska, która objęła stanowisko Dyrektora Regionalnego Sprzedaży. Jest ona absolwentką Politechniki Wrocławskiej. Ma wieloletnie doświadczenie w branży, a w swojej karierze zawodowej pracowała w takich firmach jak: Glassolutions Saint-Gobain, AGC Glass Europe, Team Plast, Matplast oraz Yawal S.A.

To nie koniec zmian personalnych w Aluronie. We wrześniu menadżerką ds. Marketingu i PR została Magdalena Respondek-Ambroży. To absolwentka Uniwersytetu Opolskiego oraz studiów podyplomowych w Uniwersytecie Jagiellońskim. W latach 2016-2022 pracowała w firmie Yawal, gdzie piastowała stanowiska związane z komunikacją i marketingiem. Wcześniej związana była z branżą sportową.

Zobacz również

Poznaj najlepsze modernizacje budynków w Polsce

Poznaj najlepsze modernizacje budynków w Polsce

Uroczysta gala wręczenia nagród Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” odbędzie się 27 września na Zamku Królewskim w Warszawie.

Coraz bliżej do targów Fastener Poland

Coraz bliżej do targów Fastener Poland

150 wystawców z 15 krajów - tak w skrócie zapowiada się 6. edycja Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND. Odbędzie się w dniach 18-19 października w EXPO Kraków.

Nowe, duże salony ze stolarką

Nowe, duże salony ze stolarką

Grupa Impet, Mrówka czy All Windows Group to firmy, które otworzyły w ostatnim czasie sklepy ze stolarką.

1