Aluron rozpoczął cykl szkoleń

Red.: |Data publikacji:

Sezon szkoleniowy w pełni, wiele firm przekazuje wiedzę swoim partnerom – producentom bądź dilerom, tak jak Koalicja Termomodernizacji, która przeegzaminowała grupę pierwszych doradców ds. dotacji. Nie próżnuje również zawierciański multisystemodawca – firma Aluron. Razem ze swoimi partnerami, do grona których dołączył ostatnio Fimtec, szkoli swoich odbiorców z zakresu produktów i technologii, które im oferuje na co dzień.

Pod koniec stycznia w zamku Topacz odbyło się pierwsze spotkanie w ramach debiutującego w tym roku cyklu szkoleniowego ALURON ALU-MEETING. W pochodzącym z XIV wieku malowniczym Zamku Topacz spotkało się blisko 100 specjalistów z branży budowlanej, wśród których znaleźli się producenci stolarki okienno-drzwiowej, architekci oraz generalni wykonawcy. Spotkanie dało uczestnikom nie tylko możliwość pozyskania wiedzy z zakresu systemów aluminiowych firmy, ale również sposobność do wymiany doświadczeń, nawiązania współpracy i pozyskania nowych kontaktów. Dziś z kolei odbywa się w ramach tego cyklu szkolenie w Janowie Lubelskim.

Każde spotkanie w ramach Aluron ALU-MEETING podzielone jest na bloki tematyczne:

  • Premiery rynkowe w portfolio produktowym Aluronu.
  • Systemy fotowoltaiczne szansą na niezależność energetyczną.
  • Proces certyfikacji systemów przeciwpożarowych.
  • Innowacyjne rozwiązania uszczelniająco-klejące w konstrukcjach fasad, okien i drzwi
  • Bezkompromisowe bezpieczeństwoszyby Vetrotech Saint-Gobain.
  • Sprawny montaż to rentowna produkcja: systemy okuć Roto do okien i drzwi z aluminium.
  • Oprogramowanie LogiKal do projektowania i produkcji najlepszych okien, drzwi i fasad.

Bardzo się cieszymy, że nasze pierwsze szkolenie spotkało się z tak pozytywnym odbiorem. To najlepiej pokazuje, że inicjatywy tego typu mają duży potencjał, a branża aluminium potrzebuje spotkań i rozmów. Z tego powodu jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich producentów stolarki otworowej, generalnych wykonawców, inwestorów i architektów do udziału w ALURON ALU-MEETING – powiedział Łukasz Kucharczyk, dyrektor handlowy w tej firmie.

 

Zobacz również

Warema zakończyła trudny rok na plusie

Warema zakończyła trudny rok na plusie

Warema podsumowała miniony rok pod względem finansowym. Firma osiągnęła niewielki wzrost w sprzedaży w porównaniu do 2022 r.

Czy Mercor pokonał spadki?

Czy Mercor pokonał spadki?

Zarząd spółki Mercor SA opublikował informację o wielkości zamówień w maju 2024 r. Grupa pozyskała zlecenia o wartości ok. 53,2 mln zł.

Brytyjczycy spodziewają się poprawy w budownictwie pod koniec roku

Brytyjczycy spodziewają się poprawy w budownictwie pod koniec roku

W Wielkiej Brytanii spadło oprocentowanie stóp procentowych kredytów hipotecznych, co może się odbić poprawą na rynku budowlanym.

1