Aluron rozpoczął cykl szkoleń

Red.: |Data publikacji:

Sezon szkoleniowy w pełni, wiele firm przekazuje wiedzę swoim partnerom – producentom bądź dilerom, tak jak Koalicja Termomodernizacji, która przeegzaminowała grupę pierwszych doradców ds. dotacji. Nie próżnuje również zawierciański multisystemodawca – firma Aluron. Razem ze swoimi partnerami, do grona których dołączył ostatnio Fimtec, szkoli swoich odbiorców z zakresu produktów i technologii, które im oferuje na co dzień.

Pod koniec stycznia w zamku Topacz odbyło się pierwsze spotkanie w ramach debiutującego w tym roku cyklu szkoleniowego ALURON ALU-MEETING. W pochodzącym z XIV wieku malowniczym Zamku Topacz spotkało się blisko 100 specjalistów z branży budowlanej, wśród których znaleźli się producenci stolarki okienno-drzwiowej, architekci oraz generalni wykonawcy. Spotkanie dało uczestnikom nie tylko możliwość pozyskania wiedzy z zakresu systemów aluminiowych firmy, ale również sposobność do wymiany doświadczeń, nawiązania współpracy i pozyskania nowych kontaktów. Dziś z kolei odbywa się w ramach tego cyklu szkolenie w Janowie Lubelskim.

Każde spotkanie w ramach Aluron ALU-MEETING podzielone jest na bloki tematyczne:

  • Premiery rynkowe w portfolio produktowym Aluronu.
  • Systemy fotowoltaiczne szansą na niezależność energetyczną.
  • Proces certyfikacji systemów przeciwpożarowych.
  • Innowacyjne rozwiązania uszczelniająco-klejące w konstrukcjach fasad, okien i drzwi
  • Bezkompromisowe bezpieczeństwoszyby Vetrotech Saint-Gobain.
  • Sprawny montaż to rentowna produkcja: systemy okuć Roto do okien i drzwi z aluminium.
  • Oprogramowanie LogiKal do projektowania i produkcji najlepszych okien, drzwi i fasad.

Bardzo się cieszymy, że nasze pierwsze szkolenie spotkało się z tak pozytywnym odbiorem. To najlepiej pokazuje, że inicjatywy tego typu mają duży potencjał, a branża aluminium potrzebuje spotkań i rozmów. Z tego powodu jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich producentów stolarki otworowej, generalnych wykonawców, inwestorów i architektów do udziału w ALURON ALU-MEETING – powiedział Łukasz Kucharczyk, dyrektor handlowy w tej firmie.

 

Zobacz również

Szwajcarski rynek się kurczy

Szwajcarski rynek się kurczy

Z podsumowania szwajcarskiego rynku stolarki za 2022 rok wynika, że od kilku lat regularnie spada produkcja okien w tym kraju. Pocieszeniem może być fakt, że stolarka drewniana i ślusarka aluminiowa notują rekordowe wyniki.

Segment bram przemysłowych czeka stagnacja

Segment bram przemysłowych czeka stagnacja

Segment bram przemysłowych będzie notował spadki popytu. W najbliższych latach wzrost wolumenu sprzedaży będzie maksymalnie na 1,7 proc.

Niemcy: wzrost na rynku drzwi wejściowych

Niemcy: wzrost na rynku drzwi wejściowych

Jak wynika z danych zebranych przez instytut badań rynku Branchenradar.com, rynek zewnętrznych drzwi wejściowych w Niemczech w 2022 roku urósł, ale nie za sprawą wzrostu popytu.

1