Pierwsze po wakacjach webinarium, na którym zostaną zaprezentowane nowości branży stolarki odbędzie się w czwartek 21 września o godz. 10:30. Serdecznie zapraszamy!
Spotkanie poprowadzą Karol Klos i Aleksander Klos.

Darmowy zapis na webinarium: https://webinarforum.clickmeeting.com/181923227/register
Podczas tego spotkania online zaprezentowane zostaną produkty i rozwiązania następujących firm :
- Aluprof
- Aluron
- Geze
- Heroal
- Rehau
- Roto Frank Okucia Budowlane
- Vitroterm – Murów
- Winkhaus
Tradycją webinariów naszej redakcji są premierowe prezentacje produktów. Tak też będzie i tym razem – wiele z rozwiązań pokazanych podczas tego spotkania online będzie można zobaczyć oficjalnie po raz pierwszy!
Zobacz również
Dekarz wicemistrzem Europy, biegi niepodległości – branża stolarki wspiera sport
Firmy branży stolarki od lat są solidnym wsparciem dla wszelkich inicjatyw sportowych w naszym kraju. Zebraliśmy najświeższe aktywności. W tym odcinku piszemy głównie o mniejszych firmach z naszego świata, które sponsorują lokalne drużyny i wydarzenia sportowe.
Międzynarodowa konferencja Roto tym razem w Polsce
Międzynarodowy Dzień Prasy Branżowej to coroczne wydarzenie organizowane przez Roto Frank Holding AG. W tym roku impreza odbyła się po raz pierwszy w Polsce.
Forum Biznesu o nowych rynkach eksportowych i szansach polskich firm
Zakończyła się 6. edycja Forum Biznesu organizowanego przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu. Wśród prelegentów nie zabrakło przedstawicieli branży stolarki.


