W dniach 17-19 listopada branża uczestniczyła w Ogólnopolskim Forum Stolarki 2020 Online. Zobacz Galę Liderów Rynku Stolarki oraz retransmisję z tego trzydniowego wydarzenia!
W dniach 17-19 listopada odbyło się Ogólnopolskie Forum Stolarki 2020 Online. Podczas tego wydarzenia odbyła się Gala Liderów Rynku Stolarki, podczas której przedstawiono firmy, które weszły w 2020 rok na pozycji lidera w Polsce. Zachęcamy do obejrzenia wideo z gali online:
Przygotowaliśmy również dla Państwa retransmisję z wszystkich trzech dni Ogólnopolskiego Forum Stolarki!
Aby otrzymać dostęp do nagrań wystarczy zakupić charytatywną cegiełkę na rzecz Fundacji „Jesteśmy razem. Pomagamy”, która wspiera służbę zdrowia w walce z koronawirusem. Po dokonaniu wpłaty otrzymają Państwo e-mail z danymi do logowania do strefy z retransmisjami OFS 2020 Online. Zakupu cegiełek można dokonać TUTAJ:
Oto laureaci Gali Liderów Rynku Stolarki 2020:
- Kategoria: okna drewniane, zwycięzca: Dovista
- Kategoria: okna dachowe, zwycięzca: Velux
- Kategoria: drzwi drewniane, zwycięzca: Porta
- Kategoria: farby i lakiery, zwycięzca: Teknos
- Kategoria: okucia, zwycięzca: Winkhaus
- Kategoria: uszczelki, zwycięzca: Sanok Rubber
- Kategoria: ślusarka aluminiowa, zwycięzca: Defor
- Kategoria: drzwi metalowe, zwycięzca: Wikęd
- Kategoria: bramy, zwycięzca: Wiśniowski
- Kategoria: osłony okienne, zwycięzca: Portos
- Kategoria: systemy aluminiowe, zwycięzca: Aluprof
- Kategoria: systemy roletowe, zwycięzca: Aluprof
- Kategoria: okna tworzywowe, zwycięzca: Eko-Okna
- Kategoria: systemy tworzywowe, zwycięzca: Aluplast
- Kategoria: wzmocnienia zwycięzca: MFO
- Kategoria: szyby zespolone, zwycięzca: Press Glass
- Kategoria: automatyka, zwycięzca: Somfy
- Kategoria: lider wzrostu, zwycięzca: Eljako-Al
Zobacz również
Wzrost cen ropy naftowej wpływa na dostępność surowców do produkcji uszczelek
Sanok Rubber podsumował pierwszy kwartał. Spółka osiągnęła wzrost przychodów ze sprzedaży uszczelek do stolarki na rynku polskim
Czerwcowe wydanie miesięcznika „Forum Branżowe” (6/2026)
Dostępny jest już czerwcowy numer miesięcznika „Forum Branżowe”. Na okładce gości Kryspin Baran, prezes zarządu i współwłaściciel firmy Aluron.
R+T Asia 2026: więcej odwiedzających i silny akcent na automatykę
R+T Asia 2026 w Szanghaju odwiedziło ponad 56 tys. osób. Wśród głównych tematów były automatyka, smart building i outdoor living.




