Zmiany personalne w firmie Wiśniowski

Red.: |Data publikacji:

Jak się dowiedziała nasza redakcja, Grzegorz Filipek, dyrektor zarządzający sprzedażą w firmie Wiśniowski, w maju odejdzie z firmy. Jego umowa wygaśnie formalnie z dniem 15 maja.

Grzegorz Filipek piastuje w firmie Wiśniowski stanowisko dyrektora zarządzającego sprzedażą stolarki PCW, aluminiowej i stalowej. Jednak w związku z brakiem porozumienia w kwestii nowych obowiązków zawodowych podjął decyzję o opuszczeniu szeregów pracowników tego producenta z siedzibą w Wielogłowach. Formalnie umowa z firmą Wiśniowski wygaśnie z dniem 15 maja.

Grzegorz Filipek, dyrektor zarządzający sprzedażą w firmie Wiśniowski:

Przede wszystkim chciałbym podziękować Panu Andrzejowi Wiśniowskiemu za propozycję współpracy sprzed dwóch lat i możliwość pracy przez ten czas dla takiej firmy jak Wiśniowski. To było duże zawodowe wyzwanie i bardzo ciekawe doświadczenie rozwijania nowego projektu okien PCW. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele działań, które pomimo okresu pandemii, zapoczątkowały obranie kursu na zostanie poważnym graczem w tej branży – z bardzo dobrym produktem, obsługą i rozwijającą się siecią sprzedaży.

Znając tę firmę wiem, że nastąpi dalszy szybki rozwój dywizji okien, czego z całego serca życzę, bo zostawiłem tam sporo serca i pracy. To jednak, z czego jestem najbardziej dumny, oprócz wyników sprzedażowych, to przede wszystkim team okienny, który udało się zbudować. Miałem okazje poznać świetnych ludzi i działać z nimi. I pozwolę sobie zwrócić się do nich wprost – to był ogromny zaszczyt z Wami pracować!

Grzegorz Filipek poinformował nas, że na razie nie ma nowych planów zawodowych. W najbliższym czasie planuje dłuższe wakacje i spędzanie czasu z rodziną.

Grzegorz Filipek jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego. Zaczynał jako dziennikarz w krakowskiej prasie, a od 2003 r. kierował promocją i marketingiem Oknoplastu. Współpracował następnie z centralą MACO, dla której był zewnętrznym konsultantem w kwestiach marketingowych i handlowych. Później kierował sprzedażą w nyskim Alsecco. Z firmą Wiśniowski związał się w 2019 roku.

Zobacz również

Najwięksi producenci stolarki w USA

Najwięksi producenci stolarki w USA

W tym sezonie polska branża stolarki znacznie poprawiła swoje wyniki eksportowe na amerykańskim rynku, a ten ma ogromny potencjał. Może o tym świadczyć liczny „klub miliarderów” wśród tamtejszych producentów.

Dobre półrocze w Fart Produkt

Dobre półrocze w Fart Produkt

Fart Produkt minione półrocze zalicza do udanych. Dobre wyniki udało się osiągnąć m.in. dzięki wprowadzeniu nowych produktów do oferty.

Małkowski-Martech wycofuje się z NewConnect

Małkowski-Martech wycofuje się z NewConnect

Małkowski-Martech podsumował wyniki za drugi kwartał. Spółka odnotowała wzrost wartości przychodów, wyższe są także koszty. Podjęła też kroki, by wycofać się z rynku NewConnect.

1