Wystawa Innowacji – fotorelacja

Red.: PG |Data publikacji: 2019-10-14

W dniach 3-6 października 2019 r. podczas targów Warsaw Home/Warsaw Build w Nadarzynie odbyła się Wystawa Innowacji. Zaprezentowano na niej najbardziej innowacyjne produkty stolarki. Po raz pierwszy w historii tej branży udało się w jednym miejscu zgromadzić tak nowatorskie “eksponaty”. Wystawę Innowacji zwiedziło ponad 10 tys. osób. W ramach wydarzenia przyznano również nagrody dla najbardziej innowacyjnych produktów w dwóch kategoriach:

  • Nagroda Innowacji 2019. Wybór branży: Okno Future Energy Line opracowane przez firmę Petecki (więcej na jego temat TUTAJ)
  • Nagroda Innowacji 2019. Wybór zwiedzających: Okno przesuwne Morlite Vision opracowane przez firmę OknoPlus (więcej na jego temat TUTAJ)

Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z Wystawy Innowacji.

Zobacz również

Glaston planuje obniżać koszty działalności

Glaston planuje obniżać koszty działalności

Glaston podsumował II kwartały pod względem handlowym. Spółka osiągnęła sprzedaż netto 131,8 mln euro w stosunku do 133,7 w 2019 r.

Salamander zabezpiecza się finansowo

Salamander zabezpiecza się finansowo

Salamander Industrie-Produkte, do którego należy także Salamander Window & Door, planuje w najbliższych 10 latach podwoić obroty.

Unisystem korzysta z sytuacji rynkowej

Unisystem korzysta z sytuacji rynkowej

Unisystem to polska spółka, która ostatnio notuje duży wzrost obrotów. Do firmy zaczęli się zgłaszać klienci z Polski, ale także z innych krajów w Europie, którzy dotychczas kupowali u dostawców z Chin.

1